Toronto pazudušā Jāņa radinieki lūdz palīdzību arī Latvijā

© no personīgā arhīva

Kopš 30. septembra ir pazudis Toronto, Kanādā dzīvojošais latvietis Jānis Ozollapa.

Izbraucot no savas darba vietas Oakwille pilsētā devies ar savu auto Chevrolet Avalanche, ar īpašu numura zīmi Ozollapa.

Pēdējo reizi redzēts pie Pine Glen Soccer Arena un New Oakville Hosptial

Bija ģērbies t-kreklā, zili džinsi, brūni Crocs apavi, līdzi bija arī melna datorsoma.

Jebkura informācija par Jāņa vai viņa auto atrašanās vietu var būt noderīga! Vajadzības gadījumā sazināties ar Burlingtonas galveno seržantu 905-825-4747 Ext. 2310. vai zvanot pa tālr. +371 25671718

Pasaulē

Saskaņā ar jaunāko Igaunijas valdības pasūtīto aptauju, Igaunijas iedzīvotāju uzticēšanās valdībai un parlamentam Rīgikogu atkal ir palielinājusies, tāpat arī piederības sajūta Igaunijas sabiedrībai. Tomēr ticība valsts drošībai un cilvēku personīgās drošības sajūta pēdējos gados ir zemākā un ekonomiskās grūtības rada lielākas bažas nekā iepriekš, ziņo Igaunijas Nacionālā raidorganizācija ERR savā interneta portālā "err.ee".

Svarīgākais