Lana del Reja: Jaunais albums ir drūms un gandrīz neklausāms

 
©F64 Photo Agency

Slavenā un ekscentriskā amerikāņu dziedātāja Lana del Reja ir pabeigusi darbu pie jaunā albuma un atklāj, ka tas būs daudz drūmāks un "tumšāks" par iepriekšējo.

Amerikāņu dziedātāja Lana del Reja pabeigusi jaunākā albuma "Ultraviolence" ierakstu un atklāj, ka tas būšot "tik drūms, ka gandrīz neklausāms"."Ieraksts ir pabeigts, un tas ir skaists. Neuztraucieties, jums patiks "Ultraviolence" - tas ir tik nepareizs un izsmalcināts," dziedātāja norādīja faniem mikroblogu vietnē twitter.com. "Tas ir brīnišķīgs," viņa turpina. "Drūmāks par pirmo. Tas ir tik drūms, ka gandrīz neklausāms."

"Ultraviolence" būs del Rejas otrais albums. Viņas pasaules slavu ieguvušais debijas ieraksts "Born to Die" iznāca 2012.gadā, bet pērn mūziķe laida klajā īsfilmu "Tropico". Nesen del Reja laida klajā arī dziesmu "Once Upon a Dream", kas iekļauta studijas "Disney" gaidāmajā filmā "Maleficient" ("Melnā burve Malefisenta") ar aktrisi Andželīnu Džoliju galvenajā lomā. Pašreiz dziesmai youtube.com jau ir vairāk nekā divi miljoni skatījumu.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!