\\Māja
Komentāri / Pētījums: būtiski aug iedzīvotāju interese par ekoloģisko pārtiku
 

8 komentāri

ppurvaputns
interese bez līdzekļiem tās pārtikas iegādei ir neauglīga. Un pastaļu vairums- ap 85% nav spējīgi neko citu kā maximurimi indes nopirkt! lai labi garšo eirosūdi!
30.jūlijs, 10:55 Atbildēt
bbulka
kā ekoloģiski izaudzēt, agronomi pastāstiet
30.jūlijs, 12:22 Atbildēt
NNejēga
Nu iedomājies sevi auga vietā! Tev gribas ēst, bet ēdamais ir tik, cik nu ir, gribi maizi ar desu, bet ir tikai skābi kāposti( mazliet iepuvuši), maize sapelējusi, gribi kartupeļus, bet ir tikai pērnie rāceņi drātstārpu sacaurumoti, tu gribi izmainīt edienkarti, bet nedrīkst, tu sāc badoties, kļūsti izkāmējis, tad sāc rīt visu, gan ēdamas gan neēdamas lietas. Ja augam kādas barības vielas trūkst( ķīmiskie elementi)viņš tos nevar aizvietot ar citiem elementiem, ja nu vienīgi galīgā badā izmantos kādu elementu ar līdzīgu ķīmisko vērtību no kopējās elementu grupas. Tagad atver periodisko sistēmu un paskaties, kādi vēl ķīmiskie elementi arodas vienā grupā kopā ar K P N Ca! Pievērs uzmanību Cēzijam, Kadmijam, Stroncijam( šie trīs ir īpaši akīvi). Tagad ieslēdz domāšanu!
30.jūlijs, 22:21 Atbildēt
LLasītāja I
Tiem kam ir mazdārziņi vai dārzi nekas nav jāizvēlas viņi daudz ko var izaudzēt paši, kā piemēram ir pieejami zemes gabaliņi kur sēt un stādīt, nemaz nerunājot par lauciniekiem nemaz nerunājot.
30.jūlijs, 17:39 Atbildēt
TTomāts
Uz tirgu!
30.jūlijs, 19:27 Atbildēt
AAgronoms
Mani gan neinteresē tā saucamā ekoloģiskā pārtika, jo es zinu ar ko viņa neatšķiras no pārtikas ka tādas.
31.jūlijs, 20:51 Atbildēt
NNejēga
Bet kā biznesprojekts gan tiek izmantota par isiem 200%, aunapierēm tiek ieborēts, ka ekoloģiskā pārtika vedota pavisam citādāk, satur dieišķo substanci utt. Ja ir aitas, tad atradīsies arī cirpēji.
2.augusts, 15:04 Atbildēt
IInterese aug bet neļauj nodoklis
Kā lasām rakstā"Zinātnieki nosauc pārtikas piedevu kodus vielām,kas izsauc vēzi",nra.lv.03.08.2020,7:45:"Daudzi pārtikas produkti satur pārtikas piedevas,kas identificētas ar E-kodiem.Savukārt ārsti apgalvo,ka daudzas no šīm piedevām var būt bīstamas veselībai un pat izraisīt vēža attīstību".Kāpēc tad ārsti un daudzie padomnieki to neizskaidro veselības ministrei,kas nav ārste un var to nezināt? Rakstā uzskaitītās e-vielas,kas aizliegtas citās valstīs,Latvijā taču bagātīgi tiek pievienotas praktiski visiem pārtikas produktiem,kas nopērkami mūsu pārtikas veikalos!
3.augusts, 12:07 Atbildēt