\\Māja
Komentāri / Kāpēc ir svarīgi reģistrēt mājdzīvnieku?
 

6 komentāri

ttā ir
kad sāks kontrolēt un būs kārtīgi nodokļi?????????????????????kā bez citu iedzīvotāju atļaujas drīkst turēt suņus daudzdzīvokļu mājās
29.jūnijs, 11:15 Atbildēt
DDzuljeta
Kad bus aizliegums daudzivoklu majas turet sunus. Tie visu laiku rej un nelauj atpusties. Kad iet pie viniem runat aizraada vel tevi izlama un pat rida suni virsu ka beigas jasauc policija un ar neko vinus bridina un viss sakas no gala.. Viena kapnu telpa varbut paris dzivokli kuros nav suni citos pat 2 un 3. Tas ir sausmas. Tur ko jadara
30.jūnijs, 9:38 Atbildēt
kkaķis
Vienkārši ,aizliegt turēt suņus pilsētā.Nu , nav neviena loģiska attaisnojuma ,kamdēļ tiem , kam tie traucē , būtu ar to jāsamierinās.Suns rada troksni , piecūko zālājus, jo nevisai šie suņumīļi aiz saviem lopiem cenšas savākt mēslus.Ir speciālas urnas kur mest sūdmaisiņus, bet , neies jau smērēt rokas .Un, neiedomājaties , ka kaimiņš ļoti priecājas , ka blakusmājā , vai dzīvoklī bezjēgā rej tavs nolāpītais lops.Likumi nedarbojas .Nav dzirdēts , ka kāds egoists saskaņotu savu neprātīgo vēlmi , turēt suni, ar kaimiņiem.
2.jūlijs, 17:11 Atbildēt
LLatviešu burti
Kā tas notiek citās - attīstīto rietumvalstu lielpilsētās ? Vajadzētu pārņemt viņu pieredzi. Domāju, ka viņi ir atraduši pareizo pieeju sādai vēlmei - turēt pilsētā suni.
8.jūlijs, 12:38 Atbildēt
jjauki
Redzu kā pāri ielai norit suņa dzīve.Saimnieks dzīvo vienā telpā ar savu acuraugu, tātad .....suņubūdā.Jauki, starp spalvu kušķiem un sviedru smaku.Tad kad suns tiek izlaists pagalmā , pirmais gājiens ir iedresēts , riktīgi izrieties pa visu ielu , lai visi zin , ka tur dzīvo dranķis ne cilvēks, tad , tiek pieķēzīts pagalms pašā viducī un saimnieks , droši vien , priecīgi pa to vietu izvazājas un tad tas ,,labums ,, nonāk telpās.Nu, dzīvojot tādā šmucē nav iemesla būt iedomīgiem un lecīgiem.
2.jūlijs, 22:10 Atbildēt
LLamata
Kad aizliegs ar tiem klēpjžurkām pa veikaliem vazāties ???
Vakar, 21:40 Atbildēt