\\Māja
Komentāri / VĒRTS IZMĒĢINĀT: Diēta artrīta gadījumā
 

9 komentāri

aartrīts
Ļoti vērtīgs padoms, atliek tikai ēst "svaigu gaisu" un uzdzert ūdeni. Interesanti, cik ilgi tā var nodzīvot? Iznākums viens, locītavas nesāp, jo esi beigts no bada.
8.janvāris, 7:54 Atbildēt
AAnete
piekrītu - kaut kāds aplams padomraksts - praktiski, nedrīkst visu, bet, ko tad drīkst?
8.janvāris, 8:00 Atbildēt
KKrista
a kas tad paliek?
8.janvāris, 8:06 Atbildēt
LLerida
Nu,tiešām--būtu smieklīgi, ja nebūtu tik bēdīgi...ko tad drīkst?????salātlapas,kāpostus un kumelīšu tēju....ļoti vērtīgs raksts....
8.janvāris, 9:57 Atbildēt
AAntiņš
Uztura bagātinātāju ar glikozamina sulfātu, hondrolīna sulfātu un ne mazāk, kā 400 mg katrs. Tad nesāpēs un varēs ēst, kas garšo. Tie saldumi, treknumi, lai paliek diatalogu ziņā, lai tā "milzīgā masa" neaug.
8.janvāris, 10:13 Atbildēt
eegle1
Paliek citi dārzeņi, paliek augļi, putras, kas nesatur glutēnu (griķi, kukurūza), pākšaugi, rieksti, medus, visa veida alternatīvie pieni (sojas, kokosa), eļļas, medus. Nemaz ne tik maz. Nē, nu var jau sēdēt uz zālēm.
Man nav artrīts, par laimi, bet bezglutēna diēta nu jau 23 gadu garumā palīdzēja tikt galā ar vienu no manām veselības problēmām.
8.janvāris, 15:04 Atbildēt
ddainija
painteresējieties, ko ēda jūsu vecvecāku paaudze un nekrītiet uz pasaulē sagrābstītiem "veselīgumiem". Mikroflorai gremošanas traktā ir daudzu paaudžu atmiņa. To nedrīkst raustīt, kā ienāk prātā.
9.janvāris, 10:42 Atbildēt
bbeta
Ēd tikai zāli,balandas,nātres,gārsenes,grauz runkuļus,topinamburus,nu pricipā visu,ko ēd govs,tad slimosi tikai ar lopu kaitēm.
17.janvāris, 14:04 Atbildēt
llatviete
Nomocījos ar artrītu ceļgalā četrus gadus - tad izgāju pensijā, izmetu no ēdienkartes nakteņus (pēc daktera Lācīša ieteikuma) , uzkāpu uz velosipēda un viairs nezinu kas ir sāpes celgalos un visā ķermenī. Kustības un ēšana - galvenais pie jebkurām veselības ķibelēm!
23.janvāris, 8:09 Atbildēt