MEKLĒ MĀJAS: Žužu pameta, piesienot pie patversmes vārtiem

© Publicitātes foto

Augumā mazā plušķainīte Žuža bija piesieta pie patversmes vārtiem, un, ja sākotnēji lēsa – suns būs ar visu pavadiņu pazaudējies un labdari vienkārši «pie vietas» nolika, tad, laikam ritot, saprotot, ka kopto suni neviens nemeklē, citas versijas vairs nav: būs kāda ome mirusi un suns kļuvis lieks.

Neskatoties uz 8 gadiem, Žuža ir žiperīga, atraktīva, spēlīga. Piemērota aktīviem cilvēkiem, kas sunīti iesaistīs savās ikdienas gaitās. Obligāts noteikums: mājās jābūt arī kaķim. Žuža peļu junkurus vienkārši dievina un ir nelaimīga, ja kaķi ar viņu negrib komunicēt. Nebūs piemērota padzīvojušiem cilvēkiem tikai pastaigām pavadā. Rīgas Labās mājas: 26617636.

Māja

Pieņemot lēmumu par dzīvokļa iegādi un apskatot potenciālos mājokļus, varam nonākt situācijā, kad uzmanību pievēršam vien dzīvokļa izskatam un platībai, taču aizmirstam par daudzām nozīmīgām detaļām. Ko nepieciešams pārbaudīt, lai pēcāk nenonāktu nepatīkamās situācijās saistībā ar jauniegādāto mājokli, stāsta Luminor bankas mājokļu kreditēšanas eksperts Kaspars Sausais.