Komentāri / Ievērībai! Saslimstot vairākiem autobusu šoferiem, atcelti atsevišķi reisi Rīga-Olaine
 

12 komentāri

ttikai cilvēks
Tātad autobusos gaisa nebūs vispār?
19.jūlijs, 10:08 Atbildēt
KKomunists
Varbūt tomēr vakcinācijas sekas?
19.jūlijs, 10:08 Atbildēt
ZZaiga
Taisnību neuzzināt.
19.jūlijs, 14:18 Atbildēt
AARA
Neliekat cilvēkiem likt uzpurņus, tad kondiškas nevajadzēs slēgt uz pilnu klapi.
19.jūlijs, 10:13 Atbildēt
AAugsnes apstrāde
saviciks, krasoviciks
19.jūlijs, 10:37 Atbildēt
MMozus
Mani nebeidz pārsteigt cilvēku vieglprātīgā attieksme pret nezināmas darbības substances ievadīšanu savā ķermenī. Ne ražotāji, ne dīleri, ne vakcinatori neslēpj, ka šķidrums ir ģenētiski modificējošs. Daudzviet pasaulē valdības ierobežo vai pat aizliedz šī zinātnes virziena aktivitātes dzīvnieku vai lopu modificēšanā.. Viens no galvenajiem iemesliem - rezultātu neprognozējamība un pārāk augsts risks.
Dabā Radītājs ir novilcis "sarkanās līnijas" starp sugām. Tās nevar sajaukties. Visa radība ir perfekta - vai tas būtu ods vai zilonis, ķirzaka vai delfīns. Arī cilvēks ir perfekts. Viņa miesai dota spēja sadziedēt brūces, saaudzēt lauztus kaulus. Lai gan mēs griežamies pie ārstiem, viņi tikai palīdz - iztīra brūci, sašuj, saliek kopā kaulus utt. Neviens ārsts nedziedē - to dara pats ķermenis pēc Radītāja ieliktās programmas. Mazākas brūces mums sadzīst pašiem. Tas ir brīnumaini. Tas ir perfekti. Kad saslimstam, mūsu imūnsistēma metas kaujā par mūsu ķermeņa labklājību - tiek paaugstināta temperatūra, mēs klepojam, puņķojamies un šķaudam, atbrīvodamies no vīrusiem un baciļiem. Un kļūstam atkal veseli. Mūsu organisms ir radīts pilnīgs. Vien retos gadījumos tam ir jāpalīdz tikt galā ar kādu slimību vai traumu.
Tagad paradigma ir mainījusies. Vesela varza apšaubāmu kvalitāšu cilvēku ir metušies mūs "ārstēt" bez vajadzības. Mūs - veselus un stiprus! Mēs pat neesam viņiem to lūguši, neesam vērsušies pēc palīdzības. Un vienalga, viņi mūs grib "pasargāt". Vīņi grib iešpricēt gēnu inženierijas apšaubāmo sasniegumu katrā no mums. Pat mūsu bērnos...Ja lielākie aktīvisti būtu mediķi, vēl kaut kā varētu saprast. Bet politiķi... Visnetīrākā, pērkamākā, glumākā, bezprincipiālākā un zemiskākā cilvēku kārta... Cilvēki, kuri lobē tiesu izpildītājus, azartspēļu iestādes, cilvēki, kuri tik daudzus ir izspieduši no Latvijas emigrācijā, cilvēki, kuri daudzus atstājuši bez pajumtes, daudzus iedzinuši cilpā, daudzus - nabadzībā, cilvēki, kuri likvidējušī skolas, slimnīcas un ieviesuši maksas medicīnu, tagad ir tik ļoti sākuši interesēties par tavu labklājību un veselību, ka gatavi ārstēt bez maksas. Ar vienu - divām - trijām... daudzām, daudzām injekcijām. Par brīvu. Tādēļ, ka viņiem rūp tava un tavu bērnu veselība. Ja tu, draugs, tam tici, tad, piedod, bet tā ir viegla vai vidēja debilitāte. Vai, vismaz - ārkārtīga vieglprātība un bezatbildība.
Novēlu visiem pieņemt tikai pārdomātus, izsvērtus un pamatotus lēmumus. Šķiet, atdzīvojies teiciens "Slīcēja glābšana ir katra slīcēja rokās". Tikai - mēs neslīkstam, mūs slīcina. Tad gan jāturās kopā un jāpalīdz cits citam.
Lai šodien un arī pēc gadiem mēs būtu CILVĒKI!
19.jūlijs, 11:30 Atbildēt
TTavistock
Lielākās komandas nozāļošanas propagandā sastāda psihologi. Kaut kā tā rūgtā pasaules un ķermeņa nozagšana bērniņiem jāiebaro.
20.jūlijs, 10:27 Atbildēt
OOsvalds
Juris Savickis, Nordeka. Iepriekšējiem ilggadīgjiem pārvadātajiem Rīgas Taksometru Parks tādu problēmu un šoferu iztrūkums nav manīts.
19.jūlijs, 11:54 Atbildēt
AAudit
Ticamāka versija, ka nespēj izpildīt uzņemtās saistības! Dažu šoferu, it kā slimība, zolīdam, lielam uzņēmumam, nevar ietekmēt darbu izpildi!
22.jūlijs, 13:42 Atbildēt
ppeķka
Tak ar veciem padomju ikarusiem kuri uz prieksu neiet kā var 14 miljoni apgrozijums būt.Drošvien čemodāniņus ar naļiku atmazgā.Personāls bēg tāpēc ar neiet
19.jūlijs, 20:14 Atbildēt
KKristīne
Rīgā šoferi saslimst no kondicionieru lietošanas,bet Liepājas aut.parks sūta reisos autobusus,kuros vispār nav kondicionieru-salonā + 40,šoferi pārkarst pavadot autobusos pa 12 stundām..
19.jūlijs, 20:18 Atbildēt
GGene Therapy
Vadītāji nesen potēti?
20.jūlijs, 10:22 Atbildēt