Komentāri / Asociācija: Aviācijas nozare pirmskrīzes līmenī varētu atgriezties vien ap 2024. gadu
 

7 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

AAviācija
ir jau tuvu agonija...
23.februāris, 9:30 Atbildēt
kkokars
Aviācijas nozare vienojas par sadarbību cilvēku tirdzniecības novēršanā
23.februāris, 9:34 Atbildēt
vvaciete
2021.gada janvārī lidostā “Rīga” apkalpoti vien nedaudz vairāk kā 50 tūkstoši pasažieru – par 90,4% mazāk ceļotāju nekā gadu iepriekš, liecina operatīvie dati par lidostas darbības rezultātiem gada pirmajā mēnesī. Lidosta “Rīga” gadu sāk ar pasažieru skaita kritumu par vairāk nekā 90%-ekonomiska izaugsme ir acimredzama
23.februāris, 9:43 Atbildēt
sskeptiķis
Līdz 2024. gadam vispirms ir jānodzīvo un, ļoti iespējams, arī jāizdzīvo, jo ap to laiku pasaule jau mocīsies Lielās Depresijas 2.0 konvulsijās.
23.februāris, 9:39 Atbildēt
kkrematorija
Līdz 2024. gadam vispirms ir jānodzīvo un, ļoti iespējams, arī jāizdzīvo, jo ap to laiku Covid 19 vakcina saks savu isto seju paradit
23.februāris, 9:45 Atbildēt
nnu ja
he, he- tātad vēl 3 gadus ik gadu AB tik ieguldīts pa pusmiljardam?
23.februāris, 10:24 Atbildēt
iizskatās
ka "stratēģi" vai nu melo vai nav lasījuši Davosas papīrus AGENDA 2030.
Dzīve neatgriezīšoties iepriekšējos rāmjos un to jau sen jums stāsta gan lielais Eiropas komisārs Dombrovskis (bija raksti dažas nedēļās atpakaļ), gan Ekonomikas formuma vadonis Klauss Švābs ar "Great reset" un pat vakcinātors Bils.
Viņiem nav tāda plāna visu atgriezt kā bija iepriekš. Toties ir Foruma plāni, kāda būs dzīve pēc kovida - par to Ekonomikas forumam ir citas norādes : "you will own nothing and you will (still) be happy"...
Par to, ka nekas nebūs "ka agrāk" runāja arī PVO vadonis Tedross, kurš to jau teica vēl pagājušā gada augustā.
www.cnbc.com/2020/08..ot-end-pandemic.html
Īsumā kas tiek pateikts :
Pirmkārt, ka vakcīna, kaut arī būs ‘vitāls instruments’, neapturēs ‘pandēmiju’ un neizbeigs to. Tālāk vēl skaidrāk. Kaut arī pasaules līderiem ir jācenšas mazināt ‘vīrusa’ ietekme, tajā pat laikā – citējot Tedrosu – “Mēs neatgriezīsimies, mēs nevaram atgriezties pie lietām, kādas tās bija pirms tam”.
Un tagad pats galvenais – “Kovid pandēmija ir devusi impulsu nepieciešamībai paātrināt reakciju uz klimata pārmaiņām. Tā ir parādījusi ieskatu tajā, kādai jābūt pasaulei – ar tīrākām debesīm un upēm”.
Lūk, šis ir tas teikums, šī ir atslēga uz visu notiekošo.
Varētu domāt, kāds sakars ir pandēmijai ar klimatu, tīrām debesīm un upēm? Elementārs – paskatieties vēlreiz Absolute Zero 2050 plānu.
Tur skaidri redzams, ka tuvākajos gados paredzēts apturēt visu avio un kuģu satiksmi, fosilo kurināmo un iekšdedzes dzinēju automašīnas. Tāpat paredzēts apturēt visu gaļas ražošanu un vispār dramatiski pazemināt dzīves līmeni visur un visiem, īpaši Eiropā, kur paredzēts ieviest 100% zaļo enerģiju.
Tas nozīmē apturēt visa veida migrāciju, ceļošanu starp kontinentiem, starptautisko tūrismu, izolēt valstis un veselus kontinentus, izmainīt visas sabiedrības dzīvesveidu līdz nepazīšanai.
Protams, ka to nav iespējams izdarīt normālos apstākļos, pie cilvēku brīvas izvēles, kaut kādas demokrātijas un pieprasījuma/piedāvājuma kapitālisma modeļa.
To var izdarīt tikai ārkārtējas, globālas krīzes apstākļos, atslēdzot visu planētu, apturot ekonomikas, slēdzot visu un ieslogot cilvēkus mājās vai nelaižot ārpus savas valsts. Un lūk, būs Jums tīrākas debesis un upes. Un protams, pakāpeniski samazinot arī cilvēku skaitu – jo mazāk cilvēku, jo mazāk C02.

Kā tad var panākt tādu planētas un cilvēku atslēgšanu – tad padomājiet, kas ir kovidšovs un kam tas ir paredzēts.
Viss Lielais plāns skaidri izskanēja PVO preses konferencē 2020. gada augustā un viss ir atklāti rakstīts lielajos medijos. Vai cilvēki tiešām nespēj saskatīt tik acīmredzamas lietas un turpinās cerēt uz vakcīnām kā biļeti, kas ved uz kaut kādu normālu veco dzīvi? Viņiem taču acīs pasaka visu patiesību, bet viņi tik un tā cer sagaidīt kaut ko citu."
p.s. ak jā, un Bils jau stāv pie durvīm ar savu "trešo šotu", jo pirmie divi nebūs pietiekami efektīvi ...
www.lifesitenews.com..tm_source=must_reads
23.februāris, 16:39 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!