Ha ha ha, kurš tad muļķu zemē ievēro tos 90? Menti imitē darbības, ka baigi kontrolē, tauta laiž kā " russkij mir ' pienemts - " po poņāķijam ". Satiksmes organizācija vērsta uz iespējami lielākas soda naudas iekasēšanu ( vai sarunāšanu ar mentiem ), kādi tur vēl tikai 90. Kā laida, tā laidīs ar vismaz +20 , smagos ieskaitot, vienmēr un visur.
Kāpēc ir aizliegts komentēt pie raksta par NRA anglisko versiju?
Kāpēc angliski runājošie par Latviju drīkstēs lasīt tikai cenzētu informāciju?
Kurā būs atļauts tikai slavēt mūsu varas partijas?...:))))
Un aizliegts pieminēt NATO noziegumus Latvijā .
aizliegts latatejā ir viss. vienīgi nosprāgt mēs drķstam. tas atļauts. pat ieteikts. Angliski, vai krieviski kā arī ķīniski un pat mumbo jumbo cilts valodās neviens tāpat šo murgu lapu nelasīs. irsā darbs un materiāls.
protams ka aizliedz, izcilnieku centra vauksskki vel nav iemaciijussies labi riet savu saimnieku meele, tapec ir variants ka kads no citas valsts redzes iisto situuaciju pastallu zemee lasot komentarus, bez izcilnieku centra atbalsta vauksskkiem
Tas ir nožēlojami un smieklīgi. kādi 90? Es no Valmieras uz Valku pa samērā šauru šoseju braucu uz 100-110, bet mani apdzen gandrīz visi. Policija ir tikai naudas iekasēšanai, ne noteikumu pieskatīšanai. Tie cūkas slēpjas un glūn tikai tur, kur var ko iekasēt, ne vnk uz ceļa ķer plānprātīgos džigitus, kas mauc uz 100 ++++
Piemēram,svētdien 11 oktobrī pec pulkstens 14 uz ceļa Kolka -Ventspils, starp Mazirbi un Sīkragu netraforetā Talsu ceļu policijas auto stāvēja ceļa malā un regulēja satiksmi ,kur principā rudens laikā dienā var uz pirkstiem saskatīt autobraucējus.
Ērta atpūta par samaksu.
21 komentāri
Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!
Tāds ir vietejais mietpilsonis
Kāpēc angliski runājošie par Latviju drīkstēs lasīt tikai cenzētu informāciju?
Kurā būs atļauts tikai slavēt mūsu varas partijas?...:))))
Un aizliegts pieminēt NATO noziegumus Latvijā .
Ērta atpūta par samaksu.
Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!
Jaunākais
Komentētākie
Lasītākie