Komentāri / "Cityparks Latvija" tiesā apstrīdējis PTAC lēmumu piemērot 50 000 eiro sodu
 

10 komentāri

llapa
kad pie varas atrodas sasoditie kapitalisti - tauta nelemj noko . musu laimes stasts turpinas . buca nelietim dambrovskim .
11.februāris, 12:38 Atbildēt
aansis
tā arī nesapratu par ko to sodu uzlika un kāpēc tas nav pamatots.
11.februāris, 13:39 Atbildēt
IInteresanti
Kurš likums deleģē šādiem europarkiem un citiparkiem policijas funkciju - iekasēt sodu no lielveikala klientiem? Jātiesā tie, kuri šādu juridisku caurumu radīja.
11.februāris, 14:13 Atbildēt
MMart
Nagu maucējs "Cityparks Latvija" nu cenšas attaisnot savu alkatību.
Bet - lokies kā gribi, nekā citādi, kā par laupīšanu nevar nosaukt viņu euro 35 uzkabinātos sodus, ja cilvēks darbu ritmā, novietojot auto Maxima stāvvietā, lai veiktu iepirkšanos, aizmirstās un neieliek logā apstāšanās laika atzīmi.
11.februāris, 14:18 Atbildēt
TTrīs aaa
Vācijā man uzlika sodu 10 Euro apmērā. Man visur skatamies ko dara Eiropa, bet kā skar jautājumu sodi- tā sodi vairāk nekā 300% augstāki nekā citās ES valstīs.
12.februāris, 11:21 Atbildēt
vvaldis
Labs bizness nevajag ne iekārtas ne darbaspēka.Saliek automātus un kasē naudu,aizmāršas vēl soda.Ne bez Rīgas domnieku svētības tas maitasputns paliek arvien lielāks.
11.februāris, 16:06 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Rīgas dome neko nevar padarīt pret sorosītu sacerētajiem likumiem.
11.februāris, 17:51 Atbildēt
ffff
brīvais radikāli, atkal zaputalsja. Ne jau sorosītu sacerētajiem likumiem, bet Rīgas domes saistošajiem noteikumiem.
11.februāris, 18:41 Atbildēt
TTrīs aaa
Vācijā man uzlika sodu 10 Euro apmērā. Man visur skatamies ko dara Eiropa, bet kā skar jautājumu sodi- tā sodi vairāk nekā 300% augstāki nekā citās ES valstīs.
12.februāris, 11:26 Atbildēt
AAndris Domburs
Par klientu sodīšanu par 30,- Euro, Cityparks jāsoda par morālo kaitējumu pilsoņiem vēl par 500 tūkst. Euro. Un par šādu parku ierīkošanu pie veikaliem sodīt klientus tikai pēc 2 st. pauzes pēc mašīnas novietošanas. Tā lai invalīdi, aizmaršīgie, tualešu izmantotaji paspētu izlasīt noteikumus un paveikt savas darīšanas veikalos.
24.maijs, 16:57 Atbildēt