Komentāri / Rīgas dome piedāvā Svētā Pētera baznīcu veidot kā kultūrbaznīcu
 

20 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

PPravietisnejaukais
"Rīgas Svētā Pētera baznīcā varētu būt sava luterāņu draudze". Varētu būt , varētu... .
7.aprīlis, 23:09 Atbildēt
SSkolnieciņš
Daudz labāk būtu Svētā Pētera baznīcu pārveidot par Latvju Dievu templi. Vispār jau pagāniskā ticība ir mūsu zemes un tautas pamatticība. Diemžēl daudzi no mums ir aizmirsuši sentēvu Dievus...
8.aprīlis, 16:27 Atbildēt
PPirdo Lato Lapsa
Latvieši var tikai kaut ko murgot! Kultūrbaznīca!!! Kādi gan ir mēsli, kas tā saka. Tiem nav nekas zināms par to, kas ir kultūra. Latviešu viepļi baznīcu aptaisa. Nožēlojami izdzimteņi ir latvieši ar savu kultūrbaznīcu. Latvijas nelaime ir latvieši.
8.aprīlis, 2:38 Atbildēt
PPavļuts Parpediņs
Staķis ir latviešu pederasts ar reti riebīgu purnu. Tādu vārdu "kultūrbaznīca" var izdomāt vienīgi neizglītots latviešu pederasts, kāds ir Steiķis ar nepatīkamu mordu. Tad vēl izdomās pederastbaznīca, kur būs latviešu pederastu vēstures ekspozīcija. Kad cilvēce tiks vaļā nom tādiem kropļiem kā Stakis un citi latviešu pediņi Rīgā.
8.aprīlis, 2:42 Atbildēt
PPāķis
Staķis ir kultūrpederasts, Rīga ir kultūrpederastu pilsēta. Kultūrnācija ir kultūrpederastu kultūrnācija.
8.aprīlis, 3:52 Atbildēt
LLasītāja I
Rīgas dome piedāvā saprātīgu rīcību, domājams ka neļaus sabrukt kultūrvēsturiskajai celtnei, neviena draudze nespēs uzturēt šādu celtni, tieši naudas trūkuma dēļ, toties pašvaldība var piesaistīt līdzekļus ar projektiem.
8.aprīlis, 11:24 Atbildēt
SSkolnieciņš
Šai kultūrvēsturiskajai celtnei ir jābūt pagānu (dievturu) pārvaldībā. Svētā Pētera baznīcu Rīgā ir jāpārveido par Latvju Dievu templi! Ticība mūsu sentēvu Dieviem ir krietni senāka gan par jūdaismu, gan par kristietību. Dažādas kristīgās konfesijas ir izdarījušas diezgan lielu skādi mūsu tautai, tāpēc šīs baznīcas atdošana pagānu (dievturu) rokās būtu kā sirsnīga atvainošanās par kristiešu misionāru noziegumiem latvju zemē. Dzīvosim saticīgi, mīlēsim un godāsim sentēvu Dievus! Lai dzīvo pagāni! Lai dzīvo Latvju Dievi!
8.aprīlis, 18:24 Atbildēt
OOkšķeris
Normālajiem: Aizvadītajās dienās Latvijā ir iestājusies jauna sociāli politiskā stadija. Jauno stadiju var dēvēt par “kovidhaosa” konstatēšanu.Tiek atklāti runāts par amatpersonu izplatīto viltus informāciju, vienotas pieejas trūkumu statistikā, dīvainībām inficēto uzskaitē, testēšanas pretrunīgajiem rezultātiem, vakcinācijas centru dārgo dīkstāvi, politiķu antihumāno sacenšanos cilvēku tiesību ierobežošanā un iedzīvotāju diskriminācijas ieviešanā, šarlatānu iesaistīšanu valdības ekspertu grupās. Atklāti par “kovidhaosu” izsakās pat atsevišķi ministri. Kritiskus tekstus publicē interneta lielākie mediji, portāls “Atlaist Saeimu!”. “Kovidhaoss” kultūrnācijas sētā ir godam pelnīts. Kultūrnācija tiek sodīta par valstiski, politiski, profesionāli neadekvātu tipu atbalstīšanu parlamenta vēlēšanās. Pandēmijas laikā tautas kalpu fundamentālā nevērtība atklājas pilnā mērā. Vai kultūrnācija izdarīs vajadzīgos secinājumus līdz 2022.gada 1.oktobrim? Vai tik tikko minētajā dienā kultūrnācija 14.Saeimā beidzot ievēlēs gudrus un godīgus cilvēkus? “COVID-19” izplatības rezultātā daudzi nomira un varbūt nomirs arī turpmāk. Dziļa vaina par cilvēku miršanu ir jāuzņemas kulturnācijai par savu debilo pieeju varas institūtu personāla formēšanā. Cilvēku nāvē vainīgs nav tikai vīruss “SARS-CoV-2”. Vainīga ir arī kultūrnācija, tās elektorāts un šī elektorāta nacionāli bezatbildīgā un faktiski nacionāli noziedzīgā rīcība.
8.aprīlis, 12:31 Atbildēt
PPravietisnejaukais
"Kovidhaoss" nav epidemioloģisks fenomens, bet garīgs notikums. Tas ir neliels pasaules gala modelis. Tiem, kuri to pamanīs ir laiks atgriezties no grēkiem un satvert (saprast+) Dieva Vārda Patiesību.
8.aprīlis, 16:17 Atbildēt
SSkolnieciņš
Pravietinejauko, izbeidz baidīt cilvēkus ar apokalipsi un iznīcību! Nebaidi manus tautiešus ar senebreju pasakām! Lai Latvju Dievi piedod Tev šo muļķību!!!
8.aprīlis, 18:07 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Miers ar jums!

Man šķiet, ka Rīgas Domei nevajadzētu tamborēt jaunvārdus. Ir vairāk nekā skaidrs, ka Pētera baznīcu, kas bija paredzēta desmit tūkstošu lielai draudzei, nevar uzturēt daži duči pārpalikušo kristiešu. Kristiešiem, ja tādi vēl ir, Pētera baznīcu varētu par nelielu bet taisnīgu samaksu iznomāt svētdienas rītos uz divām stundām. Nu, labi, uz trijām stundām, pierunājāt!
Pētera baznīcas ēku atjaunoja par 80% , jo tā bija izpostīta. Atjaunošanu organizēja sekulāra valsts , bet par tautas līdzekļiem.
Ir pareizi, ja šī ēka kalpo tautas vajadzībām.
8.aprīlis, 16:23 Atbildēt
SSkolnieciņš
Kādas tautas vajadzībām? Vai ebreju tautas vajadzībām? Bībeles Dievs jeb Jahve ir ebreju cilts Dievs, bet Bībele ir senebreju mitoloģija. Ja Svētā Pētera baznīcā pielūdz Jahvi pēc luterāņu tradīcijas, tas nozīmē, ka šī ēka nekalpo latviešiem, jo Jahvem nav nekāda sakara ar mūsu sentēvu Dieviem...
Ar cieņu, Skolnieciņš
8.aprīlis, 18:16 Atbildēt
SSvētā Marija
Skolnieciņ, Tas Kungs neļaujas apsmieties. Tu krāj uz savas galvas karstas ogles... atjēdzies taču reiz!
8.aprīlis, 23:33 Atbildēt
SSkolnieciņš
Svētā Marija, Tu man draudi? Svētā Marija, es Tev neticu! Es Tev nekad neticēšu! Es ticu sentēvu Dieviem – Latvju Dieviem! Esmu pagāns, un es savu pārliecību nekad nemainīšu! Okupantu Dievam Jahvem es neticu! Ebreju cilts Dievs Jahve nav leģitīms Dievs, jo viņš ir tikai nelūgts viesis mūsu sentēvu Dievu zemē. Manai tautai senebreju mitoloģija, kuru mums ar uguni un zobenu uzspieda varmācīgie krustneši un liekulīgie kristīgie misionāri, nav aktuāla. Tā kā mūsdienu ebrejiem ir sava valsts – Izraēla. Tu vari repatriēties uz savu etnisko dzimteni pie savas izredzētās tautas. Neviens Tev netraucē tikt aizmirstai!
Ar cieņu un mīlestību pret sentēvu Dieviem, Skolnieciņš (Latvju Dievu priesteris)
9.aprīlis, 8:11 Atbildēt
ggrammaticus
"Piedāvāt" var tikai to, kas tev pieder. (Krievs, protams, piedāvā arī to, kas viņam nepieder.)
8.aprīlis, 16:53 Atbildēt
PPirktspēja
Celta uz seno latviešu kapavietām. Lai "bauri" ietu pie 12. gs. Vatikāna okupantu "veļiem'.
8.aprīlis, 21:06 Atbildēt
PPirktspēja
Skolnieciņ. Neistingsti... Kah,jak V slāvu tulkojumā ir, kā Uzvarētājs, Neandertāļu žīdi valodas iemaņas un izskatu ieguva no baltiem. Tai laikā baltus dēvēja par dieviem. Noslēptā vēsture un vienkāršā bioloģija.
8.aprīlis, 21:11 Atbildēt
PPirktspēja
:))) Ģenētika. Da Vinči vārds,ja?
8.aprīlis, 21:12 Atbildēt
SSerjoznijs
Par ticību, par reliģiju, par Dievu - Rīgas Domei sava izpratne. Par īpašumu arī.
9.aprīlis, 7:34 Atbildēt
PPirktspēja
:))) "Z āliena" uzturēšana.
9.aprīlis, 20:47 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!