Barona ielā notikusi avārija kavē tramvaju kustību

Pēc avārijas Rīgā, K.Barona ielā, patlaban ir kavēta 6.maršruta tramvaju kustība uz centru

Ap plkst.13.50 tramvajs K.Barona ielā, starp "Bērnu pasauli" un bijušo Rīgas Sporta pili, saskrējās ar automašīnu "Volkswagen Golf". Automašīna ir samērā smagi cietusi, tomēr vadītājs, visticamāk, nav cietis. Nav cietuši arī tramvaja pasažieri.

Būtiski bojājumi nodarīti arī tramvajam. Tas ir viens no "Rīgas satiksmes" nesen iegādātajiem jaunajiem "Škoda" tramvajiem.

Avārija notikusi pie Raiņa 8.vakara vidusskolas ēkas.

Patlaban tramvaju kustība virzienā uz centru ir apstājusies un notikuma vietā tiek gaidīta policija un evakuācijas transports.

Latvijā

Lieldienu vakarā, 20. aprīlī, TV3 šovā “Koru kari” četri kori ne tikai pārsteidza ar spilgtiem priekšnesumiem, bet arī drosmīgi izaicināja sevi, dziedot pat zviedru un franču valodās. Žūrijas rindām šajā vakarā pievienojās dziedātāja Ieva Kerēvica, kas reiz līdz uzvarai šovā aizveda Madonas zaļo kori. Vakara izskaņā, īsi pirms pusfināla, šova skatuvi bija jāatstāj Renāra Kaupera vadītajam Jelgavas violetajam korim.