Rīgas pašvaldība apsver prāmju satiksmi starp Vecmīlgrāvi un Bolderāju

© Dmitrijs Suļžics/MN

Rīgas pašvaldība vērtēs iespēju izveidot prāmju satiksmi starp Vecmīlgrāvi un Bolderāju.

Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja šodien nolēma nodot iedzīvotāju iniciatīvu par prāmju līnijas izveidi izvērtēšanai Pilsētas attīstības departamentam.

Komitejas sēdē deputāts Vjačeslavs Stepaņenko (SV/AJ) aicināja atbalstīt šo iniciatīvu, norādot, ka pašlaik ar sabiedrisko transportu sastrēgumu stundās no vienas apkaimes līdz otrai jābrauc divas stundas, savukārt ar prāmi tās būtu 15 minūtes.

Politiķa ieskatā, prāmju satiksme starp Vecmīlgrāvi un Bolderāju atrisināšot divu lielu Rīgas apkaimju iedzīvotāju pārvietošanās problēmas.

Kā aģentūra LETA uzzināja Rīgas domē, kolektīvajā iesniegumā par prāmju satiksmi iesniegti 2850 iedzīvotāju paraksti. Pēc parakstu datu pārbaudes par derīgu atzīts 2331 paraksts.

Iedzīvotāji vērsušies pašvaldībā ar lūgumu nodrošināt regulāru prāmju satiksmi maršrutā Vecmīlgrāvis-Bolderāja.