Jaunais Rīgas mērs Kleinbergs: Ar ķēdi kaklā jūtos kā novecojusi hiphopa zvaigzne festivālā “Positivus”

© Dmitrijs Suļžics/MN

Jaunievēlētais Rīgas mērs Viesturs Kleinbergs, saņemot simbolisko amata ķēdi, pajokoja, ka ar ķēdi kaklā jūtoties kā novecojusi hiphopa zvaigzne festivālā “Positivus”.

“Šī ķēde ir diezgan smaga, tikpat smaga, cik atbildības nasta, kuru es uzņemos, vadot Rīgas domi. Paldies par atbalstu un uzticību,” sacīja V. Kleinbergs.

Portāls NRA jau rakstīja, ka šodien Rīgas atslēgas tika uzticētas "Progresīvo" pārstāvim Viesturam Kleinbergam. Par viņu nobalsoja 34, bet pret viņu bija 22 deputāti. Domes sēdē kopumā piedalījās 56 no 60 deputātiem. Vairāk šeit

Latvijā

Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā (Stradiņa slimnīca) veiktas divas sarežģītas un unikālas multiorgānu transplantācijas, kuru rezultātā vairākiem pacientiem sniegta otrā iespēja dzīvot. Pateicoties donoru un viņu tuvinieku nesavtīgajam lēmumam, tika veikta sirds, aknu, nieru un radzeņu transplantācija.

Svarīgākais