Traucas pa Rīgu kā negudrs. Noķertā motociklista paskaidrojums rada izbrīnu

© Depositphotos

Garajās svētku brīvdienās tika pieķerts 41 dzērājšoferis. Kādai policistu ekipāžai Rīgā nācās arī dzīties pakaļ motociklistam ar ātrumu teju divsimt kilometriem stundā, ziņo TV3.

Jāņu dienā TV3 Ziņas kopā ar policiju devās reidā Rīgas ielās, piedaloties spraigā pakaļdzīšanās epizodē - motociklists apgalvo, ka policiju nemaz neesot redzējis.

Pirms dienvidu tilta policisti pamana motociklu ar nolocītu numurzīmi. Un notikumi attīstās ļoti ātri. Motocikls apstājas vien tad, kad tā priekšā nobremzē policijas auto.

Motocikla vadītājs kameras priekšā skaidrojumu negribēja sniegt, bet aizkadrā uzsvēra, ka nav mucis no policijas un neko pārgalvīgu neesot darījis.

“Tas ir mocis! Šad tad gribās ar viņu iestiept. Es neesmu nekāds pašnāvnieks un citus arī neapdraudu,” teica motociklists.

“Noteikti ātrums bija lielāks, taču mūsu mērierīces šo ātrumu neuzķēra. Iespējams, tilta salaiduma vietās auto šūpojās un mērierīce nespēja noteikt ātrumu,” norādīja policists.

Motocikla vadītājam par pārkāpumiem šādi sodi: par nolocīto numurzīmi 140 eiro, par ātrumu 166 kilometri stundā tiks piemērots sods 1400 eiro un transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana uz 12 mēnešiem.

Svarīgākais