Futbola spēles dēļ Rīgā vietām ierobežos satiksmi

© Dāvis Ūlands / F64

Otrdienas, 10. jūnija vakarā FIFA pasaules kausa kvalifikācijas spēles Latvija – Albānija laikā “Skonto” stadiona apkārtnē ierobežos vai nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi.

No otrdienas plkst. 19.00 līdz trešdienas plkst. 1.00 ierobežos vai nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi Emiļa Melngaiļa ielas posmā no Antonijas ielas līdz Strēlnieku ielai, Strēlnieku ielas posmā no Emiļa Melngaiļa ielas līdz Hanzas ielai un Hanzas ielas posmā no Skanstes ielas līdz Vesetas ielai.

Savukārt Brīvības laukumā no otrdienas, 10. jūnija, plkst. 6.00 līdz trešdienas, 11. jūnija, plkst. 6.00 nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs gājēju, elektro skrejriteņu, velorikšu un velosipēdu kustību.

Kārtības nodrošināšana futbola spēles laikā notiks pēc Valsts policijas izstrādāta plāna. Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākuma norises laikā, kā arī ierobežos vai nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi minētajās vietā norādītajā laikā.

Latvijā

Ar mērķi zīmoliem strādāt efektīvāk mārketinga stratēģiju izstrādē, mediju un pētījumu aģentūra “Dentsu Latvia” radījusi mākslīgā intelekta rīku COPO (Consumer in Your Pocket). Tas ir pirmais šāda līmeņa mākslīgā intelekta (MI) risinājums Baltijā, kas apvieno patērētāju, konkurentu izpēti, radošo materiālu un mediju kampaņu analīzi reālos datos vienotā sistēmā.