Policija meklē! Rīgā bez vēsts pazudis 2012. gadā dzimis jaunietis [papildināts]

© Ģirts Ozoliņš/MN

Ceturtdienas, 22. maija, rītā Valsts policija ziņoja par divu bez vēsts pazudušu 2012. gadā dzimušu jauniešu meklēšanu.

Likumsargi meklēšanā bija izsludinājuši 2012. gadā dzimušo Alisi Kozuļinu, kura vakar, 21. maijā ap pulksten 14.00 izgāja no skolas Rīgā, Melnsila iela un nebija atgriezusies mājās.

Jaunākā informācija liecina, ka bezvēsts prombūtnē bijušo Alisi Kozuļinu policijai ir izdevies atrasts.

Joprojām turpinās otra jaunieša meklēšana.

Vakar, 21. maijā, mājās Rīgā nav atgriezies 2012. gadā dzimušais Emīls Krevics.

Valsts policija

Pazīmes: augums 140 cm, tievas miesas uzbūves, tumši pelēki, īsi mati,

Apģērbs: tumši pelēkas sporta bikses, zila jaka ar kapuci, melni "Nike" apavi, melna mugursoma, skrejritenis.

Valsts policija aicina aplūkot jaunieša fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kurš zina viņa iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 112!

Latvijā

Saeima ceturtdien trešajā lasījumā pieņēma grozījumus Mobilizācijas likumā, kuru mērķis ir noteikt, ka pirmās nepieciešamības preces, kas iegādātas iedzīvotāju nodrošināšanai valsts apdraudējuma gadījumā, citu uzdevumu izpildei var nodot ar Ministru kabineta lēmumu.

Svarīgākais