FOTO. Lūdz atpazīt vīrieti, kurš publiskā vietā nepiedienīgi uzvedās

© Policijas foto

Rīgas pašvaldības policija lūdz atpazīt vīrieti, kurš šā gada 8. aprīlī 13. janvāra ielā sabiedriskā transporta pieturā alkohola reibumā nepiedienīgi uzvedās.

Lūdzam atpazīt vīrieti, kurš šā gada 8. aprīlī 13. janvāra ielā sabiedriskā transporta pieturā alkohola reibumā nepiedienīgi uzvedās, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas. Atpazīšanas gadījumā aicinām ziņot pa tālruņiem 26272071, 67181192.

Latvijā

Saruna ar jaunievēlēto arhibīskapu Rinaldu Grantu: par ceļu uz Baznīcu un par to, vai Grants turpinās arhibīskapa Jāņa Vanaga tradīciju – no Baznīcas pozīcijām komentēt politiskās norises; par Dieva visvarenību un kara neapturēšanu; par homoseksuālajām laulībām un zemajiem dzimstības rādītājiem; par mākslīgo intelektu un dvēseliskajām šaubām.

Svarīgākais