No 7. aprīļa vairākās vietās Rīgā tiks veikta ūdensvadu skalošana

© unsplash.com

Šodien SIA "Rīgas ūdens" plāno sākt maģistrālo ūdensvadu skalošanu Zaķumuižā, Remberģos, kā arī Baltezera, Vidzemes šosejas un Brīvības gatves apkaimēs, informē "Rīgas ūdens" Komunikācijas daļas vadītājs Sandris Vanzovičs.

Ūdensvada skalošana notiks no šodienas līdz 11. aprīlim.

Ūdensapgādes pārtraukumi pirmajos skalošanas posmos netiek plānoti, taču nedēļas sākumā līdz 9. aprīlim iespējama īslaicīga ūdens uzduļķošanās Purvciemā, Pļavniekos, Mežciemā un Ķengaragā.

"Rīgas ūdens" nodrošina pilsētas ūdensapgādes pakalpojumus Rīgā un vairākās Pierīgas teritorijās - Ādažu, Ropažu, Mārupes un Ķekavas novadā, kā arī notekūdeņu savākšanas un attīrīšanas pakalpojumu. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Rīgas pašvaldība.

Jau vēstīts, ka "Rīgas ūdens" apgrozījums pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, bija 76,336 miljoni eiro, kas ir par 0,1% mazāk nekā 2023. gadā, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 11,4% - līdz 8,391 miljonam eiro.

Latvijā

Joprojām pastāv un pieaug riski, kas saistīti ar dzelzceļa projekta "Rail Baltica" būvniecību, turklāt līdzšinējais projekta finansējuma modelis vairs nav ilgtspējīgs, teikts Fiskālās disciplīnas padomes (FDP) uzraudzības starpziņojumā par Finanšu ministrijas (FM) izstrādāto Latvijas Fiskāli strukturālo plānu 2025.-2028.gadam.

Svarīgākais