Rīgā pieteikts gājiens un ziedu nolikšana 16.martā, kad tradicionāli tiek pieminēti Otrajā pasaules karā kritušie latviešu leģionāri.
Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, pasākumu pieteikusi biedrība "VK Vilki". Iepriekš to tradicionāli pieteica biedrības "Daugavas vanagi Latvijā" Limbažu nodaļa.
"VK Vilki" pieteikuši pasākumu no plkst.9.45 līdz 11.45.
Plānots gājiens no Skārņu ielas uz Brīvības pieminekli, bet pēc tam paredzēta ziedu nolikšana.
Plānots, ka pasākumā piedalīsies 100 dalībnieki.
LETA jau ziņoja, ka katru gadu 16.martā Rīgā un Lestenē notiek Otrajā pasaules karā kritušo latviešu leģionāru piemiņas pasākumi.
Leģionāru piemiņas diena 16.martā ir neoficiāla piemiņas diena, kad latviešu leģiona veterāni un citi cilvēki piemin valsts iedzīvotājus, kuri cīnījās Vācijas bruņotajos spēkos latviešu leģiona sastāvā. Daļa cilvēku uzskata, ka šie cilvēki cerējuši cīnīties par neatkarīgu Latviju, citi - ka viņi bijuši fašistu līdzskrējēji, bet vēl citi - ka kara laika apstākļu upuri, kuri pret savu gribu nonākuši frontē.