Traģēdija uz Tīnūžu šosejas: četru automašīnu sadursmē bojā gājis viens cilvēks [papildināts]

© f64.lv, Kaspars Krafts

Otrdien uz autoceļa "Rīga - Tīnūži" notikusi četru automašīnu sadursme, kurā bojā gāja viens cilvēks, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Sadursmē bija iesaistītas četras automašīnas, tajā skaitā Valsts policijas dienesta automašīna.

Negadījums notika, jo "Volvo XC60" automašīnas vadītājs vēlējās apdzīt lielāku automašīnas kolonnu, bet rezultātā notika frontāla sadursme, kurā iesaistītas "Škoda Superb", "Peugeot Boxer" un "Suzuki Samurai" markas automašīnas.

Ceļu satiksmes negadījumā cieta piecas personas, no kurām viena gāja bojā. Starp cietušajiem ir divi policisti, kuri ievietoti slimnīcā, taču viņu dzīvībai briesmas nedraud.

Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 152 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 30 personas un viena gājusi bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 508 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 193 par ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākti divi administratīvā pārkāpumu procesi un četri kriminālprocesi.

Latvijā

Epidemiologi vērsuši uzmanību, ka Latvijā, kā arī dažās citās Eiropas Savienības valstīs nedaudz pieaug saslimstība ar Covid-19. TV3 raidījuma “900 sekundes” veiktajā Latvijas iedzīvotāju aptaujā noskaidrots, ka lielāko daļu Latvijas iedzīvotāju pieaugošā saslimstība ar Covid-19 nesatrauc.

Svarīgākais