Policija Rīgā aiztur agresīvu Krievijas atbalstītāju

© RPP

Rīgas pašvaldības policija (RPP) aizturējusi agresīvu Krievijas atbalstītāju, informēja RPP.

8.jūnijā RPP darbinieki Daugavpils ielā ievēroja divus vīriešus. Braucot garām abiem vīriešiem, viens no tiem ekipāžas virzienā izteica cieņu aizskarošus vārdus. Vienlaikus policisti pamanīja, ka personai uz cepures ir Krieviju slavinoša simbolika.

Policijas darbinieki, reaģējot uz situāciju, devās pie vīrieša. Sarunas laikā policisti vīrietim vairākkārt deva rīkojumu novilkt cepuri un novērst pārkāpumu, uz ko vīrietis nereaģēja un mēģināja provocēt likumsargus, līdz ar to vīrietis tika aizturēts un iesēdināts operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas nodalījumā.

Vīrietis aizturēšanas laikā uzvedās agresīvi, pretojās policistu prasībām un izteica cieņu aizskarošus vārdus.

Pret agresīvo vīrieti sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi - par sabiedriskās kārtības traucēšanu, par ko piemēro brīdinājums vai naudas sodu fiziskai personai līdz 500 eiro, un par militārās agresijas un kara noziegumu slavinošu simbolu izmantošanu publiskā vietā, par ko piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskai personai līdz 350 eiro.

Latvijā

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas meklē 1975. gadā dzimušo Alekseju Molodkinu (Aleksej Molodkin), kurš kopš 7. jūnija, iespējams, var atrasties Vācijā. Pēdējo reizi telefoniski bija sasniedzams 22. jūnijā, taču kopš tā laika nav nekādu ziņu par viņa atrašanās vietu.

Svarīgākais