FOTO: Ceturtdien pie vilcienu kavēšanās, iespējams, vainojams negadījums, kurā cietis cilvēks

© Dmitrijs Suļžics/MN

Ceturtdien, 30. maijā, noticis negadījums uz dzelzceļa sliedēm. Vilciens notriecis vīrieti, sociālajā medijā "Facebook" vēsta konts "BreakingLV".

Tiek minēts, ka ceturtdienas vakarā starp Zolitūdi un Imantu vilciens esot notriecis vīrieti.

Kā ziņo aculiecinieki, tad vīrietis pēc pakļūšanas zem vilciena, esot bijis dzīvs. Izskanējuši pieņēmumi, ka vīrietis, iespējams, bijis apreibinošu vielu ietekmē.

Pagaidām ne Valsts policija, ne vilcienu pasažieru pārvadātājs "Vivi" nav apstiprinājis, ka ir noticis negadījums, kurā cietis cilvēks.

Kā "Vivi" norādījis sociālajos medijos, tad vakar ir noticis incidents dzelzceļa posmā starp Zolitūdi un Imantu. Pasāžieru pārvadātājs informēja, ka uz konkrēto vietu izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība un tāpēc iespējama vilcienu kavēšanās Tukuma līnijā.

Latvijā

Kādam var patikt, kādam ne, bet tāda nu ir mūsdienu realitāte – arvien vairāk cilvēku ikdienas gaitās, arī iepērkoties, dodas kopā ar savu četrkājaino draugu. Lai astainis nebūtu jāatstāj piesiets pie veikala durvīm vai vēl ļaunāk – piekarsušā mašīnā, lielveikali cits pēc cita lauž līdzšinējās normas un ļauj ienākt savās telpās kopā ar suni, vēsta “360TV ZIŅneši”.

Svarīgākais