Rīgas brīvostas iepirkumā iesniegta sūdzība par autoceļa posma izbūvi

© Lauris Aizupietis / F64

Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) iesniegta sūdzība Rīgas brīvostas pārvaldes iepirkumā par autoceļa posma izbūvi no konteineru termināla līdz kravas transportlīdzekļu stāvlaukumam Kundziņsalā, liecina informācija IUB mājaslapā.

Sūdzību iesniegusi SIA "Tilts". Sūdzības izskatīšanas termiņš pagaidām nav noteikts.

Informācija Elektronisko iepirkumu sistēmā liecina, ka Rīgas brīvostas pārvaldes iepirkumā tika iesniegti deviņi finanšu piedāvājumi. Tiesības slēgt līgumu ieguva SIA "Asfaltbūve" ar līgumcenu 1,05 miljoni eiro.

Piedāvājumus iesniedza arī "Tilts" ar piedāvāto līgumcenu 1,049 miljoni eiro, SIA "DSM" - 1,07 miljoni eiro, ceļu būves firma SIA "Binders" - 1,124 miljoni eiro, SIA "Pillar Contractor" - 1,28 miljoni eiro, SIA "Roadeks" - 1,433 miljoni eiro, SIA "SC Grupa" - 1,563 miljoni eiro, SIA "CTB" - 1,701 miljons eiro un SIA "Ceļinieks 01" - 1,768 miljoni eiro.

Iepirkuma noslēguma ziņojumā norādīts, ka "Tilts" neiesniedza nolikumā noteikto piedāvājuma nodrošinājumu, tādēļ pretendenta piedāvājums noraidīts kā neatbilstošs nolikuma prasībām.

Būvdarbi tiek īstenoti Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta (EISI) projekta "Rīgas ostas divējāda lietojuma jaudas palielināšana, investējot autoceļu un dzelzceļa piekļuves, un piestātņu infrastruktūrā" ietvaros.

Rīgas osta pēc pārkrauto kravu apmēra ir lielākā osta Latvijā.

Latvijā

Kādam var patikt, kādam ne, bet tāda nu ir mūsdienu realitāte – arvien vairāk cilvēku ikdienas gaitās, arī iepērkoties, dodas kopā ar savu četrkājaino draugu. Lai astainis nebūtu jāatstāj piesiets pie veikala durvīm vai vēl ļaunāk – piekarsušā mašīnā, lielveikali cits pēc cita lauž līdzšinējās normas un ļauj ienākt savās telpās kopā ar suni, vēsta “360TV ZIŅneši”.

Svarīgākais