VIDEO: Par Rīgā pastrādātu noziegumu policija meklē video redzamo vīrieti

© Ģirts Ozoliņš/MN

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu pārvalde meklē video redzamo vīrieti aizdomās par 2023. gada 3. novembrī Rīgā, Bērzaunes ielā, izdarītu noziedzīgu nodarījumu.

Policija aicina aplūkot video un personas atpazīšanas gadījumā informēt policiju, rakstot uz e-pastu: ziemeli@riga.vp.gov.lv vai arī zvanot pa tālruņa numuru 110!

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Latvijā

Mazpilsētās pēdējos gados slēgtas gandrīz visas komercbanku filiāles. Iedzīvotāji par banku aiziešanu no reģioniem ir saniknoti, jo uzskata, ka finanšu pakalpojumi nu kļuvuši nepieejamāki. Taču labas pārmaiņas reģionos dzīvojošos gaida nākamgad – ja ne brīvprātīgi, tad ar likuma noteikto bankām atkal būs jānodrošina klātienes pakalpojumi, vēsta 360TV Ziņas.

Svarīgākais