Rīgas dome uz trim gadiem slēgs sadarbības līgumu par "Ghetto Games" pasākumu rīkošanu

© Publicitātes foto

Rīgas dome šodien nolēma uz trim gadiem slēgt sadarbības līgumu par "Ghetto Games" pasākumu rīkošanu.

Līgumu plānots slēgt ar biedrību "Streetbasket" tā valdes locekļa Raimonda Elbakjana personā.

Pašvaldība atbalstīs dažādu sporta, aktīvās atpūtas un darba ar jaunatni aktivitāšu "Ghetto Games" pasākumos nodrošināšanu Rīgā no 2024.gada līdz 2026.gadam.

Katru gadu pašvaldība plāno šiem pasākumiem līdzfinansējumu 100 000 eiro apmērā.

LETA jau ziņoja, ka Rīgas dome nolēma vēl piecus gadus daļu Grīziņkalna nodot bezatlīdzības lietošanā biedrībai "Streetbasket".

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, biedrība "Streetbasket" reģistrēta 2009.gadā. Tās amatpersonas ir Ieva Gulbe, Anna Gulbe un Elbakjans.

Latvijā

Pirms dažām dienām Latvijas Televīzija (LTV) demonstrēja Polijai un Baltijas valstīm klaji naidīgu un melīgu poļu režisores Agņeškas Hollandas aktierfilmu “Zaļā robeža” (“Zielona granica”). Sabiedrisko mediju ombuds Edmunds Apsalons sola izvērtēt LTV demonstrēto propagandas filmu un jau tuvākajā laikā sniegt savu atzinumu.

Svarīgākais