Svarīga ziņa rīdziniekiem un visiem galvaspilsētas viesiem, kas izmanto sabiedrisko transportu

© f64.lv, Vladislavs Proškins

Turpinoties tramvaja sliežu, apakšzemes komunikāciju, kā arī citiem infrastruktūras pārbūves darbiem Slokas ielā, no šodienas izmaiņas 30., 37., 41. un 54. autobusa maršrutā, informē uzņēmums "Rīgas satiksme".

Uz būvdarbu laiku, tiks slēgta transporta līdzekļu kustība posmā no Slokas no Kalnciema ielas līdz Jūrmalas gatvei virzienā uz Jūrmalas gatvi. Līdz ar to autobusi virzienā uz Daugavgrīvu, Imantu un Voleriem kursēs pa apvedceļiem.

30. autobuss virzienā uz Daugavgrīvu kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Kalnciema ielu, Baložu ielu, Kristapa ielu, Melnsila ielu, Vīlipa ielu, Dzirciema ielu un tālāk pa maršrutu.

Maršruts neapkalpos pieturas "Mārtiņa iela" un "Baldones iela", bet apvedceļā apstāsties pieturās "Baložu iela", "Melnsila iela", 'Āgenskalna iela", "Kuldīgas iela".

37., 41. autobuss virzienā uz Imantu kursēs pa maršrutu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, tālāk pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Kalnciema ielu, Baložu ielu, Kristapa ielu, Melnsila ielu, Vīlipa ielu, Dzirciema ielu, Jūrmalas gatvi un tālāk pa maršrutu.

Maršruti neapkalpos pieturu "Baldones iela", bet apvedceļā apstāsties pieturās "Baložu iela", "Melnsila iela", 'Āgenskalna iela", "Kuldīgas iela".

54. autobuss virzienā uz Voleriem kursēs pa maršrutu līdz Slokas ielai, tālāk pa Slokas ielu, Kalnciema ielu, Baložu ielu, Kristapa ielu, Melnsila ielu, Vīlipa ielu, Dzirciema ielu un tālāk pa maršrutu.

Maršruts neapkalpos pieturas "Mārtiņa iela" un "Baldones iela", bet apvedceļā apstāsties pieturās "Baložu iela", "Melnsila iela", 'Āgenskalna iela", "Kuldīgas iela".

Latvijā

Pasaulē šogad divdesmit sesto reizi 21. februāri piemin kā Starptautisko dzimtās valodas dienu. UNESCO to veidoja 1999. gadā, bet ANO atzina 2002. gada 15. februārī ar rezolūciju Nr. 56/262 ar oficiālo nosaukumu franciski multilingvisms[1], kā 12. un 13. punktu galvenā tēze ir glābt valodas, kas apdraudētas vai uz izmiršanas sliekšņa. Vēsturiski datumu gan saista ar Austrumpakistānas ļaužu 75 gadus senu cīņu par bengāļu valodu, ko prot ap 280 miljonu un kam gals nedraud.

Svarīgākais