Aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos arī Mazajā Nometņu ielā

© Ģirts Ozoliņš/MN

Tramvaju satiksmes nodrošināšanai ziemas laikā Rīgā aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu Mazajā Nometņu ielā, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Rīgas domes Ārtelpas un mobilitātes departaments informē šonedēļ Mazās Nometņu ielas posmā no Margrietas ielas līdz Kolkasraga ielai uzstādīs pagaidu ceļa zīmes, kas aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu. Šie ierobežojumi būs spēkā līdz pavasarim.

Apstāšanās un stāvēšanas aizliegumi minētajā Mazās Nometņu ielas posmā tiks ieviesti katru ziemas sezonu, lai nodrošinātu netraucētu tramvaja kustību. Stāvēšanai atstātie transportlīdzekļi, kuri novietoti neievērojot pietiekamu distanci no tramvaja sliedēm, aizkavē sabiedriskā transporta satiksmi.

Latvijā

Veselības ministrs Hosams Abu Meri norāda, ka teju trešdaļai bērnu Latvijā konstatēta aptaukošanās. Līdzīga tendence vērojama visā Eiropā, un par vienu no iemesliem tiek minētas Covid-19 pandēmijas sekas. Tomēr Latvijā pastāv arī nopietnas problēmas ar prevenciju – profilaktiskais darbs veselības jomā joprojām ir nepietiekams.

Svarīgākais