Rīgā sabiedriskā transporta kustība stabilizējusies, atsevišķos maršrutos autobusi aizvien kavē 30 minūtes

© Dmitrijs Suļžics/MN

Otrdienas pievakarē Rīgā sabiedriskā transporta kustība stabilizējusies, taču atsevišķos maršrutos autobusi aizvien kavē aptuveni 30 minūtes, aģentūru LETA informēja SIA "Rīgas satiksme" pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Viņa pastāstīja, ka, salīdzinot ar rītu, patlaban sabiedriskā transporta kustība ir stabilizējusies. Trolejbusu kavējumi maršrutos ir līdz 15 minūtēm, savukārt tramvaji kursē pēc grafika. Izņēmums esot 7.tramvajs, kas periodiski var kavēties, jo šajā maršrutā pārvadājumi notiek gan ar tramvaju, gan autobusu.

LETA jau vēstīja, ka otrdienas rītā Rīgā bija novērojama spēcīga snigšana un īsā laika posmā sniega kārta palielinājās par desmit centimetriem, kā arī veidojas līdz 20 centimetrus biezi sniega sanesumi.

Ņemot vērā minēto, ielās un uz ietvēm ir apgrūtināta pārvietošanās.

Latvijā

Pēc 24 pastāvēšanas gadiem leģendārā grupa “Apvedceļš” maina nosaukumu uz “Drošais ceļš” un šīs vasaras koncertprogrammu veltīs ambiciozai misijai – vērst sabiedrības uzmanību uz vieglprātīgu attieksmi pret satiksmes drošību. Ar pirmo singlu “Pālis pie stūres nav brālis” grupa kopā ar VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) piesaka kampaņu, aicinot cilvēkus nesēsties pie stūres alkohola reibumā un īpašu uzmanību pievēršot lielajam ceļu satiksmes negadījumu skaitam uz vietējas nozīmes un lauku ceļiem.