"SPAR" plāno atvērt jaunu veikalu Rīgā; zināms, kur tas atradīsies

© f64.lv, Gints Ivuškāns

Rīgā tiks atvērts "SPAR" veikals, un tas atradīsies Meža prospektā, atklāj kompānijas valdes loceklis Oskars Millers.

Investīcijas jaunā veikala izveidē Millers neminēja.

"Šī veikala konceptu mēs attīstīsim un ieviesīsim to arvien vairāk jau tuvākajā laikā," atzīmēja Millers, piebilstot, ka līdztekus jaunajam konceptam "SPAR" patlaban strādā arī pie privāto preču zīmju sortimenta paplašināšanas.

Jau vēstīja, ka Liepājā, Zemnieku ielā, savu darbību pārtrauks "SPAR" veikals.

Vienlaikus viņš norādīja, ka franšīzes ņēmējs, kam veikals pieder, ir SIA "Skarleta", tāpēc aizvēršanās datumu nevar komentēt.

"SPAR" pārstāvis pieļāva iespēju, ka veikala aizvēršanos varētu būt ietekmējusi neizdevīga lokācija, bet piebilda, ka uzņēmums un "SPAR Latvija" attiecības beiguši draudzīgi.

Millers norādīja, ka "Skarleta" pieder divi "SPAR" veikali. Par otru veikalu, kas atrodas Saldū, Rīgas ielā, Millers komentāru nesniedza.

Jau ziņots, ka "SPAR" veikalu tīkls Latvijā darbu sāka 2022.gada augustā. Kompānija "SPAR Latvija" darbības pirmajā finanšu gadā, kas ilga gandrīz 18 mēnešus, proti, no 2021.gada 7.jūlija līdz 2022.gada 31.decembrim, strādāja ar 167 343 eiro apgrozījumu un 433 655 eiro zaudējumiem.

Kompānija "SPAR Latvija" reģistrēta 2021.gada jūlijā. Tā apmaksātais pamatkapitāls ir 570 000 eiro.

Latvijā

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) kopā ar biedrību "OPEN Radošais centrs", kas strādā ar grūtībās nonākušiem jauniešiem, vērsusies pie valsts amatpersonām ar aicinājumu dekriminalizēt narkotiku lietošanu. Spriežot pēc tā, ka šī ierosme ir sadzirdēta gan valdībā, gan dažās partijās, ideja tiks apspriesta un virzīta caur likumdošanas gaiteņiem, un, iespējams, narkotiku lietošana Latvijā tiešām tiks dekriminalizēta.

Svarīgākais