Tallinas ielas kvartālā notiks džeza mūzikas koncerts ar Rudzinska kvartetu

© F64

Tallinas ielas kvartālā 4.maijā plkst.18 ar koncertu uzstāsies Toma Rudzinska kvartets, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

Starptautiskajai Džeza dienai veltītajā koncerttūrē pa Baltijas valstīm Rudzinska kvartets klausītājiem piedāvā jaunu muzikālu programmu ar uzsvaru uz džeza un akadēmiskās mūzikas saplūšanu.

Rudzinska kvarteta sastāvā uzstājas Eiropas un pasaules džeza skatuves atzīti izpildītāji un komponisti. Kvarteta pirmais kopīgi izdotais albums "Abra" bija nominēts 2014.gada "Zelta mikrofons" balvai nominācijās "Labākā debija" un "Labākais džeza mūzikas albums".

Līdzās Rudzinskim kvartetā uzstāsies beļģu džeza un akadēmiskās klaviermūzikas izpildītājs Alekss Kū, viens no aktīvākajiem Berlīnes džeza skatuves pārstāvjiem, itāļu kontrabasists Igors Spalatī un latviešu džeza un ritmiskās mūzikas bundzinieks Ivars Arutjunjans.

Latvijā

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) tā dēvēto Maskavas namu Marijas ielā, Rīgā, piekto izsoli pēc kārtas piedāvās iegādāties ar 2,142 miljonu eiro sākumcenu, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".

Svarīgākais