Par piecu mikroautobusu nodedzināšanu Teikā un Juglā apcietina vīrieti

© Vladislavs PROŠKINS, F64 Photo Agency

Valsts policija aizturējusi un apcietinājusi kādu vīrieti, kurš Teikā un Juglā nodedzinājis kopumā piecus mikroautobusus, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Naktī uz 18.aprīli Teikas iecirkņa apkalpojamā teritorijā kāds ļaundaris nodedzināja trīs mikroautobusus, kas bija novietoti stāvēšanai. Savukārt naktī uz 27.aprīli netālu aizdedzināti vēl divi līdzīgi mikroautobusi.

Valsts policijas likumsargi izmeklēšanas laikā nonāca uz pēdām vīrietim, kurš varētu būt saistīts ar šiem sevišķi smagajiem noziegumiem. Ceturtdien policisti aizturēja aizdomās turēto - 1997.gadā dzimušu vīrieti, kurš iepriekš nav sodīts un savas rīcības motīvus paskaidrot neesot spējis.

Piektdien tiesa aizdomās turētajam piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu.

Latvijā

Kādam var patikt, kādam ne, bet tāda nu ir mūsdienu realitāte – arvien vairāk cilvēku ikdienas gaitās, arī iepērkoties, dodas kopā ar savu četrkājaino draugu. Lai astainis nebūtu jāatstāj piesiets pie veikala durvīm vai vēl ļaunāk – piekarsušā mašīnā, lielveikali cits pēc cita lauž līdzšinējās normas un ļauj ienākt savās telpās kopā ar suni, vēsta “360TV ZIŅneši”.

Svarīgākais