Kur Rīgā var bez maksas nodot nolietotās autoriepas?

© f64.lv, Vladislavs Proškins

Rīgā pie tirdzniecības centra "Rīga Plaza" līdz 23.aprīlim varēs bez maksas nodot nolietotās autoriepas, informē akcijas rīkotāja SIA "Zaļā josta" pārstāvji.

Akcijas laikā iedzīvotāji bez maksas varēs nodot vienu vieglā automobiļa riepu komplektu.

Nolietotās autoriepas tiek pieņemtas darba dienās no plkst.15 līdz plkst.20, bet brīvdienās un svētku dienās no plkst.11 līdz plkst.16.

Organizatori norāda, ka visas akcijas laikā savāktās nolietotās autoriepas tiks pārstrādātas otrreizējās izejvielās, kas tiks atgrieztas atkārtotā apritē. Pārstrādājot riepas, tiek iegūtas gumijas granulas, kuras tālāk izmanto jaunu gumijas izstrādājumu izgatavošanā, piemēram, gumijas grīdas segumu, sporta un bērnu rotaļu laukumu konstrukciju, industriālo paklāju un citu lietu ražošanā.

Latvijā

Latvija iesaistīsies Somijas vadītajā civilo patvertņu koalīcijā, kas sniegs atbalstu Ukrainai un vienlaikus palīdzēs stiprināt Latvijas civilās aizsardzības sistēmu, pirmdien preses konferencē Rīgas pilī pēc tikšanās ar Somijas prezidentu Aleksandru Stubu žurnālistiem norādīja Latvijas prezidents Edgars Rinkēvičs.

Svarīgākais