Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_right_alt Latvijā \ Rīgā

Labdarības akcija "Silto drēbju dienas" Ukrainas bēgļu atbalstam risināsies lielākajos Rīgas lielveikalos

© pixabay.com

Šajā nedēļas nogalē, īstenojot labdarības akciju "Silto drēbju dienas!", Rīgas lielākajos tirdzniecības centros varēs ziedot jaunas vai lietotas siltās drēbes kara bēgļu ģimenēm no Ukrainas, aģentūrai LETA pavēstīja "Ziedot.lv" komunikācijas vadītāja Ilze Ošāne.

Latvijā drošu patvērumu no Krievijas izraisītā kara raduši vairāk nekā 35 000 ukraiņu bēgļu. Tie ir cilvēki, kuri cenšas izdzīvot Latvijā un ar cerību gaida mirkli, kad varēs atgriezties brīvā Ukrainā. Liela daļa no šiem cilvēkiem ir labdarības noliktavu apmeklētāji, jo visa iedzīve atstāta Ukrainā.

Ošāne stāstīja, ka patlaban labdarības noliktavas, kurās bēgļu ģimenes meklējušas palīdzību, ir tukšas. Labdarības noliktavas pārstāvji norāda, ka īpaši trūkst ziemas drēbes, kuras nepieciešamas, gan Latvijas trūcīgajiem cilvēkiem, gan kara bēgļiem no Ukrainas. Ukrainas bēgļu ģimenes ir skaitliski liela auditorija, kas papildinājusi labdarības noliktavu klientu pulku.

Līdz ar to "Ziedot.lv" aicina ikvienu pārskatīt savus skapjus un šķirties no nemīlētām, aizmirstām vai bērniem par mazu palikušām drēbēm, kuras var lietot atkārtoti, jo no kara atbēgušām Ukrainas ģimenēm tās būs ļoti noderīgas un vērtīgas.

"Silto drēbju dienas" tirdzniecības centros "Spice", "Akropole Alfa" un "Akropole Rīga" 9.decembrī no plkst.15 līdz plkst.20, 10.decembrī no plkst.12 līdz plkst.20 un 11.decembrī no plkst.12 līdz plkst.15.