Lāčplēša dienas pasākumu laikā Rīgā slēgs 11.novembra krastmalu

© f64.lv, Kaspars Krafts

Lāčplēša dienas pasākumu laikā Rīgā šodien slēgs 11.novembra krastmalu, kā arī gaidāmi citi satiksmes ierobežojumi, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

No plkst.17 līdz pat pusnaktij transportlīdzekļu satiksmei būs slēgta 11.novembra krastmala posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai. Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana šajā ielas posmā būs liegta jau no plkst.8.

Savukārt Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam, Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai, kā arī 11.novembra krastmalas paralēlās ielas posmā no Bīskapa gātes līdz Jaunielai, norādītajā laikā tiks organizēta divvirzienu satiksme.

Herdera laukumā no plkst.8.30 līdz 10.30 un Brīvības laukumā no plkst.12.30 līdz 13.30 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme.

Savukārt no plkst.10.30 līdz 12 un no plkst.17.30 līdz 19.30 Aizsaules ielas un Gaujas ielas krustojumā, kā arī Meža prospekta un Varoņu ielas krustojumā tiks nodrošināta satiksmes regulēšana.

Plkst.17.30 sāksies lāpu gājiens no Rīgas Brāļu kapiem līdz Brīvības laukumam un 11.novembra krastmalai. Lāpu gājiens virzīsies no Rīgas Brāļu kapiem līdz 11.novembra krastmalai. Nepieciešamības gadījumā norādītajā gājiena laikā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme.

No plkst.6 līdz 10.30 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana tiks aizliegta ielās starp Herdera laukumu un Doma laukumu, kā arī Herdera laukumā un Doma laukumā. Tāpat no plkst.6 līdz 19.30 apstāšanās un stāvēšanas liegums būs spēkā Aizsaules ielas abās pusēs, Varoņu ielas abās pusēs, posmā no Aizsaules ielas līdz ēkai Varoņu ielā 3A, kā arī autostāvvietā pie I Meža kapiem Aizsaules ielā.

No plkst.17 līdz 23 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana būs aizliegta Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

Latvijā

Latvijas Nacionālais dabas muzejs ir bagātību krātuve – daudznozaru dabaszinātņu muzejs, kurā glabājas ģeoloģiskie, entomoloģiskie, paleontoloģiskie, zooloģiskie, botāniskie, mikoloģiskie un antropoloģiskie priekšmeti. Krājums sistemātiski tiek papildināts, ievācot priekšmetus dabā, iepērkot, saņemot dāvinājumus. Muzeja krājumā ir daudzas Latvijā un pasaulē izzūdošas un jau izmirušas sugas, tāpēc kolekciju vērtība ar katru gadu pieaug. Arvien aktuālāks kļūst jautājums par šo vērtību ilglaicīgu saglabāšanu un kā tās nosargāt globālo krīžu, tostarp kara, gadījumā. Par muzeja vērtībām un muzeoloģiskajiem smalkumiem intervijā “nra.lv” stāsta muzeja direktore Skaidrīte Ruskule.

Svarīgākais