Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Rīgā, pie t/c Akropole Alfa

© Ģirts Ozoliņš/F64

Šī gada 4. augustā ap pulksten 15.00 Rīgā, izbraucot no t/c Akropole Alfa pagrieziena uz Brīvības gatvi pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu transportlīdzekli melna krāsa uz velosipēda ceļa blakus gājēju pārejai (iepretim namam Brīvības gatve 323) notrieca elektroskrejriteņa vadītāju.

Pēc notikušā ceļu satiksmes negadījuma nenoskaidrotā transportlīdzekļa vadītājs atstāja notikuma vietu, neziņojot par notikušo līkuma noteiktā kartība.

Valsts policija aicina atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus, kuri var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot darba laikā no plkst. 08.00 līdz 16.30 pa tālruņiem 67219765, 26467582 vai visu diennakti pa tālruņa numuru 110.

Latvijā

Tieši šajās dienās pirms 80 gadiem Kurzemē notikusī okupācijas varu nomaiņa norisinājās kā Kurzemes katlā iesprostoto cilvēku kolektīvā sodīšana par Padomijas nespēju iztēlot Latvijas un visas Baltijas ieņemšanu kā ierašanos saņemt atbrīvotājiem veltītos apsveikumus un  pateicības.   

Svarīgākais