Cik ilgi būs slēgts Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljons?

© f64.lv, Ģirts Ozoliņš

Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljons, kuram 14.janvārī vētrā norāva daļu jumta seguma, apmeklētājiem paliks slēgts, visticamāk, vairākus mēnešus, atzīst AS "Rīgas centrāltirgus" Mārketinga un attīstības daļas vadītāja Renāta Petrova.

Viņa skaidroja, ka plānots veikt sakņu paviljona tehnisko apsekošanu, lai noteiktu atjaunošanas darbu veicamo apjomu. Plānots, ka tehniskās apsekošanas veikšanai un remontdarbu apjoma noteikšanai tiks piesaistīts uzņēmums iepirkuma procedūrā. "Paviljons paliks slēgts, visticamāk, vairākus mēnešus, līdz kamēr netiks atjaunots jumta segums," atzina Petrova.

Pašreiz sakņu paviljona tirgotāji tiek pārcelti uz gastronomijas un zivju paviljoniem.

Jau ziņots, ka spēcīgais vējš Rīgas Centrāltirgus paviljonam 14.janvārī norāvis aptuveni pusi jumta seguma.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūra LETA noskaidroja, ka izsaukums saņemts ap plkst.14. VUGD pēc plkst.17 novērsa vēja radītos postījumus Rīgas Centrāltirgus paviljonam.

Latvijā

Wi-fi rūteris jeb maršrutētājs jau sen ir gluži vai obligāts mājas atribūts neatkarīgi no cilvēka dzīvesvietas. Tomēr ne visi zina, ka ir labas vietas un tādas, kur nav ieteicams uzstādīt rūteri. Pareizajā vietā maršrutētājs nodrošinās nepārtrauktu pārklājumu visā dzīvoklī.

Svarīgākais