Poti pret Covid-19 varēs saņemt arī tirdzniecības centrā “Origo”

 
©f64.lv, Mārtiņš Zilgalvis

Vakcinācijas punkts tirdzniecības centrā “Origo” turpina pieņemt iedzīvotāju pierakstus uz vakcināciju. VCA poliklīnikas vakcinācijas punkts darbojas tikai ar iepriekšēju pierakstu un ir atvērts jaunā lokācijā – turpmāk tas atradīsies Stacijas daļā.

“Darbinieku un apmeklētāju veselība un drošība vienmēr ir bijusi mūsu prioritāte, tādēļ šajos sarežģītajos apstākļos uzskatām par pienākumu būt sociāli atbildīgiem un atvēlēt mūsu rīcībā esošo telpu iedzīvotāju vakcinācijai. Esam raduši iespēju turpināt “Origo” vakcinācijas punkta darbību epidemioloģiski drošā vidē. Aicinu Rīgas iedzīvotājus un viesus būt atbildīgiem un pieteikties vakcinācijai, lai jau pārskatāmā nākotnē mēs spētu uzveikt vīrusu un atgriezties ierastajā dzīvē," norāda “Linstow Baltic” un multifunkcionālā centra “Origo” komercdirektore Evija Majevska.

Sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu un VCA poliklīniku izveidotais vakcinācijas punkts turpmāk atradīsies t/c “Origo” Stacijas daļā blakus salonam “Kolonna” (ieeja no Gogoļa ielas puses).

Darba laiks katru dienu no plkst. 10:00 līdz 20:00.

Pirms vakcīnas saņemšanas ieteicam ievērot šādus nosacījumus:

  • vakcinācija t/c “Origo” tiek veikta tikai ar iepriekšēju pierakstu. Uz vakcināciju iespējams pieteikties www.manavakcina.lv, izvēloties vakcinēšanas laiku un vietu t/c “Origo” Rīgā, Stacijas laukumā 4, vai https://ej.uz/Origo_Covid, vai pa tālruni 677 999 77;
  • būs pieejamas dažādas vakcīnas. Par konkrēto vakcīnu lūdzam interesēties VCA poliklīnikā pa tālr. 677 999 77. Vakcīnas pieejamība konkrētā dienā atkarīga no piegādēm;
  • tiks vakcinēti arī bērni no 12 gadu vecuma;
  • pirms vakcinācijas tiks nodrošināta ārsta apskate.

Apmeklētāji tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus un VCA poliklīnikas norādījumus.