Trešdien netālu no Rīgas lidostas izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

© f64.lv, Ģirts Ozoliņš

Trešdien netālu no Rīgas lidostas izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Plkst.11.26 VUGD saņēma izsaukumu Rīgā, kur dega divas vienstāva vasarnīcas un starp tām esošie būvmateriāli un atkritumi kopumā 160 kvadrātmetru platībā.

Ap plkst.15 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Dzēšanas darbos piedalījās arī lidostas ugunsdzēsības komanda septiņu cilvēku sastāvā ar divām autocisternām.

Latvijā

Latvijā arvien asākas kļūst domstarpības par rosinātajām izmaiņām Meža likumā, kas paredz jaunāku koku ciršanu Latvijas mežos. Tikmēr Mežu uzraudzības padomes (Forest Stewardship Council - FSC), kuras uzdevums ir veicināt atbildīgu mežu apsaimniekošanu, izmantojot kokmateriālu sertifikāciju, vadītājs Baltijas valstīs Aids Pivorjūns (Aidas Pivoriunas) intervijā aģentūrai LETA saka, ka jebkurš lēmums, kas rada krasas pārmaiņas, mežā vienmēr noved pie sliktām sekām.

Svarīgākais