Komentāri / Projekta "Skola 2030" klātienes seminārā piedalījusies Covid-19 pozitīva persona
 

9 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

NNJaaaaa
Prīžiem šķiet, ka skolotāji ir tāda īpatnēja suga, kuriem šķiet, ka Covids jau viņus nekādi neķers. Brauc ekskursijā uz Covid epicentru, iet pa klātienes semināriem (tai pat laikā pat mācības noteiktas attālināti)! Sviests ar tiem skolotājiem. Un tie ir sabiedrības paraugs???
30.oktobris 2020, 8:42 Atbildēt
NNJaaaaa
Brīžiem
30.oktobris 2020, 8:42 Atbildēt
SSen jau
Jāpiekrīt vien būs tai domai ,ka skolotāji ir visneapzinīgākiā tautas daļa.
30.oktobris 2020, 9:01 Atbildēt
xxxx
Pēc 7 gadu darba skolā sapratu, ka esmu saslimusi ar lielummāniju jeb ES VISU ZINU LABĀK. Aizgāju un uzrakstīju atlūgumu. Izveseļojos. Gribu teikt, ka šāda slimība piemeklē 75% skolotāju un, turpinot darbu, slimība progresē, ja ar to īpaši nestrādā. Bieži pat nepamana :)
30.oktobris 2020, 9:03 Atbildēt
ppiekrītu
Es nostrādāju skolā vienu gadu. Darbs man patika un padevās, bija labs kontakts ar bērniem, bet es skatījos uz to tupo vārnu baru - kolēģēm - un domāju, ka negribu palikt tāda, kā viņas: intrigainas, paštaisnas, ļaunas pret kolēģiem un bērniem, patupas (daudzas šodien nespētu savā priekšmetā vsk. eksāmenu pašas nolikt). Izglītības sistēmai vajadzīgs restarts. Jaunie uz skolām neiet ne jau algu dēļ, bet kolektīvu dēļ. Daudzus priekšmetus vecākajām klasēm patiešām varbūt vadīt attālināti, jo labāk, lai ir ļoti kvalitatīva videolekcija tai pašā vēsturē nekā skolotājs stundu pavada, pļāpājot par saviem uzskatiem, kas nav saistīti ar priekšmetu vai tēmu.
30.oktobris 2020, 11:48 Atbildēt
ssatanismam nē
GLOBĀLAIS SLEPKAVA ROKFELLERS GATAVO MASU SLEPKAVOŠANU, TAUTA GUĻ NĀVES MIEGĀ
30.oktobris 2020, 9:37 Atbildēt
BBarnolds
Attēls gan no 2018. gada pasākuma...
30.oktobris 2020, 10:32 Atbildēt
kkāVar
" nav bijis kontaktā ar inficētu personu" - kurš var godīgi parakstīties zem šī teikuma, ja bija veikalā, transportā,...?
30.oktobris 2020, 11:45 Atbildēt
FFuj
Aspveicu tupās učenes, kam epidēmijas uzsliesmojuma laikā jāblandās pa klātienes semināriem, jo tur varēs izlakties kafijas, izrīties kūkas un izklačoties ar citām tādām pašām bezsmadzeņu būtnēm! Principā ir 99% garantija, ka esat visas inficētas, jo cilvēks ir visinfekciozākais dažas stundas pirms simptomu parādīšanās un simptomu parādīšanās brīdī. Es ceru, ka šīs kargas tagad neklīst pa veikaliem un sabiedriskām vietām un ka policija pieskata, lai viņas nelien ārā no mājas!
30.oktobris 2020, 11:51 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!