"Riga" FC Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai ziedo mākslīgās plaušu ventilācijas iekārtu

 
©Publicitātes foto

"Covid-19" pandēmijas laikā neatsveramu atbalstu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pašiem mazākajiem pacientiem sniedza "Riga Football Club", ziedojot līdzekļus mākslīgās plaušu ventilācijas iekārtai jaundzimušajiem.

"Šī iekārta ir ne tikai svarīga šajos svārstīgajos un trauksmainajos laikos, bet ir ļoti svarīga arī slimnīcas ikdienā. Paldies milzīgs Riga Football Club par atbalstu Bērnu slimnīcas pašiem mazākajiem," ierakstā savos sociālajos tīklos raksta Bērnu slimnīcas fonds.

"Mēs lieliski apzināmies, ka bērni ir mūsu nākotne. Šādā grūtā periodā ir liels gods palīdzēt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai. Būsim bezgalīgi laimīgi, ja mūsu ieguldījums palīdzēs sarežģītā situācijā nonākušiem bērniem. Savu iespēju robežās vienmēr centīsimies būt blakus un atbalstīt," atbalstu Bērnu slimnīcai komentē "Riga" FC ģenerāldirektors Aleksandrs Proņins.

"Riga" FC ir pēdējo divu gadu Latvijas čempione un 2018. gada Latvijas kausa ieguvēja. Klubs Latviju pārstāv Eiropas prestižākajā futbola turnīrā UEFA Čempionu līgā. 2019. gadā Latvijas čempioni nonāca viena soļa attālumā no UEFA Eiropas līgas grupu turnīra, izšķirošajā kārtā Skonto stadionā 7000 skatītāju klātbūtnē ar 1:0 pieveicot Dānijas čempioni "Copengahen", taču divu spēļu summā piekāpjoties ar 2:3.