Maina piecu Rīgas vēlēšanu iecirkņu atrašanās vietu

 
©Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency

Piecu Rīgas vēlēšanu iecirkņu atrašanās vieta tiks mainīta, otrdien lēma pašvaldības pagaidu administrācija.

47.vēlēšanu iecirknis atradīsies nevis privātajā vidusskolā "RIMS" Slāvu ielā 2, bet Rīgas Valda Avotiņa pamatskolā - attīstības centrā Salaspils ielā 14. Bet 48.iecirknis tiks pārvietots no AS "Augstsprieguma tīkls" telpām Dārzciema iela 86 uz Rīgas 5.pamatskolas - attīstības centru Slāvu ielā 19.

75.velēšanu iecirknis darbosies nevis kultūras pilī "Ziemeļblāzma", bet Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā Raiņa bulvārī 8. Savukārt "Ziemeļblāzmā" strādās 94.iecirknis, kas līdz šim bija izvietots Rīgas 46.vidusskolā.

Bet 144.vēlēšanu iecirknis no profesionālās vidusskolas "RIMAN" Patversmes iela 30 ar šodienas lēmumu pārcelts uz Puškina liceju Sarkandaugavas iela 22.

Pēc Rīgas vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Jura Kokina teiktā, iecirkņu maiņa nepieciešama, jo privātās izglītības iestādes lēmušas neļaut izvietot to ēkās vēlēšanu iecirkņus, un dome viņu lēmumu ietekmēt nevar. Iecirkņu rotācijai bijuši arī citi iemesli, piemēram, "Augstsprieguma tīkla" ēkā notiekošie remontdarbi.

Jau ziņots, ka Centrālā vēlēšanu komisija šodien nolēma izsludināt Rīgas domes vēlēšanas, kas notiks šā gada 29.augustā.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!