Komentāri / Nemiro gatavs pārskatīt braukšanas atlaides Rīgā
 

15 komentāri

vvispār
1.Nedomāju, ka pensionāri, kuriem ir >1000 euro pensija brauc ar sabiedrisko transportu. 2.Kādu amatu iegūtu Pāvels Rebenoks. 3.Nedomāju, ka KPV uzvarēs...
29.jūnijs, 15:46 Atbildēt
ZZzz
Brauc gan, jo pilsētā tas ir ērtāk.
29.jūnijs, 16:35 Atbildēt
RRunkulis
Sapņotāji
29.jūnijs, 15:54 Atbildēt
RRīga
Normāls mēra kandidāts , vismaz būs par ko balsot !
29.jūnijs, 16:24 Atbildēt
NNemiro
ir solīšanas meistars )))
29.jūnijs, 16:32 Atbildēt
UUna
Ja gribi solītāju , tad gaidi Staķīti !
29.jūnijs, 17:43 Atbildēt
SSidlu
Vispār ta pensionāri no visas Latvijas brēc, ka viņiem valsts galvaspilsētā nav atlaižu. Ieviešot tās varētu prasīt papilslīdzekļus no valsts.Tas, ka transporta uzņēmumam nav naudas pie vainas ir neadekvātas biļešu cenas, bet ne atlaides pensionāriem ar rocību, kuri diez vai sabiedrisko transportu izmanto. Pie tādas kontroles kapacitātes daudzi riskē braukt ''par zaķi'', kas dažam labam ar visu sodu iekrītot iznāk lētāk vai arī brauc tie no kuriem to sodu vienalga nevar iekasēt. A likt rakstam tādu virsrakstu jau ir tīrā veida antireklāma, jo kandidāts piedāvā arī sakarīgas lietas, kas top zināmas tikai izlasot rakstu. Tikai nelaime tā, ka iekļūstot partijai Domē, tai atkal nāksies būt kopā ar visu to šļuru, kas Saeimā un nekas no tiem smukajiem solījumiem nesanāks gluži kā ar OIK likvidāciju.
29.jūnijs, 18:04 Atbildēt
DDzuljeta
Pirmkart nez kapec atlaide un bez maksas var braukt tie visi bomzi. Kur vini triecas no imantu uz zupas virtuvi pie pernavas ielu. Smirdigi ar desmit netiriem maisiem. Aiznem lielu placi tramvaja. Tapat jau no agra rita brauc uz tirgu meklet ko pa misenem
29.jūnijs, 18:30 Atbildēt
DDzuljeta
Soci dod tos bezmaksu kartes diezgan dasni. Bomzi paliek vairak un vairak. Jo ta ir ertak. Neparko nav jauztraucas nav ne ire ne komunalie un daudzi vinus zelo. Jabrinas kur vini un no kurienes rodas. Jo ta ir ertak izdevigak. Kadam piedava darbu pie lauku saimnieka. Togan negrib. Jo viniem negribas agri celties. Negrib pec grafika iet uz darbu. Vini grib but brivi bez ierobezojumiem. Un tiesibsargs grib bez iznemuma dut visiem noteikto valsts minimumu. Apsurds. Cits strada lai var visu nomaksat cits par neko sanems to pasu ka uz paplati.
29.jūnijs, 18:40 Atbildēt
FFakts
Ir izaugusi vesela paaudze , tā saucamo bomžu , kas negrib strādāt un dzīvo tikai uz pabalstiem , minimums būs pāri 100 euro , forši , lai strādā zirgs , tam lielāka galva !
29.jūnijs, 19:42 Atbildēt
bbeiža
"Tukša muca tālu skan". Jau OIK sasolīja, vai domā, ka atkal vēlētāji uzķersies uz skaļiem solījumiem?
30.jūnijs, 8:40 Atbildēt
SSirmais
Tukša muca tālu skan .Kur OIK lietas ? Solīts ir daudz . Rezultātu nav .nebūt nemirim par MĒRU .
30.jūnijs, 8:51 Atbildēt
llatgaliete
Rīga ir LV galvaspilsēta, būtu labi,ja arī visi citi LV pesionāri, kuri sasnieguši latviešu pensionāru vecumu/nevis PSRS 50gadīgie pensionāri / arī,būtu tiesīgi braukt par velti .
.
Brīvais braukšanas laiks pensionāriem gan noteikti ir stingri jānosaka , piem., no plkst.10 -16 /
Bet Nemiro ir malacis !!!Lai viņam izdodas !!!

Nemiro ir vienīgais no kandidātiem ,kurš nereklamē sevi, savu skaistumu , savu ''es'',, bet gan runā un skaidro par to, kas ļoti būtu vajadzīgs manas Latvijas galvaspilsētai.
30.jūnijs, 9:56 Atbildēt
ttā jau
pārskati nu pabalstus................
30.jūnijs, 15:46 Atbildēt
eefb
Nebalsošu! Par caurkritušu politiķi balot netaisos..
4.jūlijs, 18:07 Atbildēt