Kultūras pils "Ziemeļblāzma" aicina uz brīvdabas kino vakaru

 
©Didzis Grodzs/ F64 Photo Agency

3.jūlijā plkst. 22.00 Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā norisināsies brīvdabas kino vakars, kurā tiks izrādīta filma "Sapņu komanda 1935".

Filma "Sapņu komanda 1935" (rež. A. Grauba) ir stāsts par vienu no nepelnīti maz zināmām lappusēm Latvijas sporta vēsturē - stāsts par Latvijas basketbola valstsvienības ceļu līdz uzvarai pirmajās Eiropas meistarsacīkstēs basketbolā Ženēvā 1935.gadā.

1935.gadā Ženēvā tiek rīkots pirmais Eiropas čempionāts basketbolā. Basketbols Eiropā ir jauna un ne īpaši populāra spēle, komandas iepriekš nav tikušās starptautiskās sacīkstēs. Visi grib būt pirmie, ierakstīt savas valsts vārdu sporta vēsturē.

Čempionātam gatavojas arī Latvijas valsts vienība. Jaunais treneris Baumanis ir pārliecināts, ka viss ir iespējams, viņš tic, ka basketbols var kļūt par populāru spēli, ka var apvienot cilvēkus ar dažādām interesēm un ambīcijām vienotam mērķim, ka visas valstis Eiropā ir vienlīdz svarīgas un līdzvērtīgas un uzvarēs labākais.

Režisors: Aigars Grauba. Lomās, tādi pazīstami aktieri kā: Vilis Daudziņš, Mārcis Maņjakovs, Mārtiņš Počs, Andris Bulis, Artūrs Krūzkops, Gints Andžāns, Ģirts Ķesteris un Intars Rešetins.

Biļetes cena - 5 eiro; tās var iegādāties kultūras pils "Ziemeļblāzma" informācijas centrā, "Biļešu paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!