Rīgas "Gada balvas sociālajā nozarē" pasniedz patversmes direktorei un 1.slimnīcas ķirurgam

 
©Aigars Eglīte/F64

Rīgas "Gada balvas sociālajā nozarē" par īpašiem nopelniem šogad pasniegtas Rīgas patversmes direktorei Dagnijai Kamerovskai un Rīgas 1.slimnīcas ķirurgam Andrejam Pavāram, informēja Rīgas domes Labklājības departaments.

Balvas ieviestas, lai apzinātu un godinātu sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekus Rīgas pašvaldības iestādēs, kuri profesionāli, atbildīgi un godprātīgi veic savus darba pienākumus, sniedzot atbalstu rīdziniekiem, kā arī lai veicinātu izpratni par sociālās, medicīnas nozares darbinieku darbu, popularizētu un celtu to prestižu sabiedrībā, paaugstinātu darbinieku motivāciju un piederības sajūta savai profesijai.

Kamerovska, kura sociālajā nozarē nostrādājusi 16 gadus, un Pavārs, kurš ar medicīnu ir saistīts teju 50 gadus, saņēma "Leonīda Kurdjomova balvas" par augsti profesionālām, izcilām zināšanām, atbildīgu, godprātīgu darbu, īpašiem nopelniem savā nozarē un ieguldījumu kolektīva saliedēšanā.

Rīgas mērs Oļegs Burovs (GKR) pasniedza Rīgas domes pateicības rakstus par ieguldīto darbu Rīgas pilsētas iedzīvotāju sociālās labklājības un veselības aprūpes nozares nodrošināšanā. Pateicības rakstus saņēma Rīgas 1.slimnīcas kvalitātes kontroles ārsts Arnolds Edvīns Ķirsis, Rīgas patversmes aprūpētājs Viktors Pņevskis un Rīgas patversmes sociālā darbiniece Kristīne Kovaļevska.

Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte pasniedza vairākas departamenta balvas. "Iedzīvotāju paldies" saņēma Rīgas Sociālā dienesta sociālā darbiniece Sandra Orlova un Rīgas 2.slimnīcas ārsta palīgs Pjotrs Šapars. Šajā nominācijā bija saņemtas 212 rīdzinieku anketas.

Balvas nominācijā "Jaunā cerība" sociālajā nozarē saņēma SAC "Mežciems" aprūpētāja Nataļja Sevaško, SAC "Stella Maris" aprūpētāja Baiba Luika, Rīgas pašvaldības bērnu un jauniešu centra (BJC) vecākā sociālā darbiniece Santa Pērkone un Rīgas Sociālā dienesta sociālā darbiniece Sintija Pušpure, bet veselības aprūpes nozarē - Rīgas dzemdību nama vecmāte Santa Popenkova, Rīgas 2.slimnīcas ergoterapeite Terēze Frišava, SIA "Rīgas veselības centrs" fizioterapeits Eduards Andrejs Bajārs, SAC "Stella Maris" fizioterapeite Lāsma Borka un SAC "Gaiļezers" fizioterapeite Santa Rukmane.

Kā "Inovatīvākie darbinieki" sociālajā nozarē tika apbalvoti centra "Ābeļzieds" kolektīvs, bet veselības aprūpes nozarē - Rīgas 1.slimnīcas Mārketinga un klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs Aleksejs Molčanovs un SIA "Rīgas veselības centrs" galvenā speciāliste fizikālās un rehabilitācijas medicīnas jomā Lolita Cibule.

"Komandas līderu" balvas sociālajā jomā saņēma centra "Bolderāja" vadītāja Elīna Eriņa un sociālā darbiniece Zane Riežniece, bet veselības aprūpes jomā - Rīgas 1.slimnīcas aptiekas vadītāja Anda Jumiķe un Rīgas dzemdību nama galvenā neonataloģe Inese Bļodniece. Balvas "Saskarsmes eksperts" sociālajā jomā saņēma SAC "Mežciems" sociālais darbinieks Viesturs Pumpurs, Rīgas patversmes aprūpētāja Astra Veinberga un sociālā darbiniece Svetlana Čistjakova, bet veselības aprūpes jomā - Rīgas 1.slimnīcas klientu un pacientu reģistratore Marta Zīle un SIA "Rīgas veselības centrs" oftalmoloģijas un EKG māsa Jekaterina Usača.

Balvas "Sociālā gadījuma eksperts" sociālajā jomā saņēma BJC vecākā sociālā darbiniece Inese Vingrovska un sociālās darbinieces Kristīne Dišlere un Inita Jansone, bet veselības aprūpes jomā - Rīgas dzemdību nama sociālā darbiniece Inguna Ziemane. Balvas "Speciālists-skaitļu eksperts" sociālajā jomā saņēma Sociālā dienesta datu bāzes analītiķis Henrijs Jakušins, bet veselības aprūpes jomā - Rīgas 1.slimnīcas Ķirurģijas klīnikas medicīniskās uzskaites lietvede Nataļja Krupenko, Rīgas 2.slimnīcas datortīklu administratore Darja Kičkina un SIA "Rīgas veselības centrs" galvenās grāmatvedes vietniece Santa Freiberga.

Žūrijas atzinības balvu saņēma BJC noliktavas pārzine Jeļena Kensmina, Rīgas patversmes apkopēja Irēna Šaganova, Rīgas patversmes aprūpētājs Viktors Morozovs, Rīgas 1.slimnīcas Oftalmoloģijas nodaļas vadītāja Māra Briede un Sociālā dienesta sociālās palīdzības organizatore Zinaīda Bešliu.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!