Komentāri / Pūce par situāciju Rīgā: Šobrīd ir juridiska, nevis reāla atkritumu krīze
 

4 komentāri

TTereza Mendoza
Ja jūs zinātu kā es mīlu šo kretīnu! Tik izcila kretīna sejiņa ir tikai Pūcem. Ja viņš nebūtu kretīnu kretīns, tad sēdētu žogmalē un grauztu kaulu, bet viņš tagad ir ministrs, jo latvieši ir tik attīstīta tauta, ka ministri var būt tikai kretīni kā Pūce, jo latviešiem citu nav, bet ir tikai kretīni, pederasti un parastie idioti. Latvieši ir gudra tauta un ciena tikai kretīnus, idiotus, pederastus, jo latvieši eiropiešu galā ir izcilāki visnevērtīgākie cilvēkveidīgie. Pūce, mans dārgais latviešu kretīnu simbol, esi labs un vienmēr paliec kretīns ar izteiktu kretīna purnu, kāds nav pat katram latvietim.
11.septembris 2019, 15:21 Atbildēt
NNegudrā pūce
Visos stāstos ko esmu lasījis pūces bija gudrākie dzīvnieki, bet žēl ka uzvārds nedod ne kripatiņu pelēko šūnu starp ausīm. Viņš laikam nedomā tālāk par 1 dienu, jo atkritumu kaudzes var rasties tieši 1 dienas laikā. Tā notiek ka dzīvojis pasaku zemē kur atkritumu pazūd kad iemet konteinerā
11.septembris 2019, 16:14 Atbildēt
bbobs
ministrs bet negrib saprast ka uz 20 gadiem slegt ligumus ir neprats!!1
11.septembris 2019, 17:18 Atbildēt
oopis no laukiem
Vienā lietā tomēr var tam nakts putnam piekrist,ka tas,kas šodien notiek atkritumu apsaimniekošanā ir juridisks un tajā pašā laikā arī politisks un pat jautājums ar kriminālu pieskaņu. Mēs maksājam nodokļus,lai par samaksāto naudu pašvaldības un centrālā valdība sniegtu mums noteiktu veidu lētus vai "bezmaksas" pakalpojumus. Vai tas nozīmē,ka tagad ministri ,pagastveči un viņu sekretāres braukās pa valsti un skaldīs pensionāriem malku,mazgās grīdas un tīrīs ķemertiņus,bet sekretuškas sniegs intīmākus pakalpojumus? Protams,ka nē,jo pašvaldību uzdevums ir veidot attiecīgus servisa dienestus,kas nodarbosies ar šiem un citiem līdzīga rakstura jautājumiem. Es jau paredzu,ka tūlīt atskanēs liberastu izmisīgs brēciens,ka valsts un pašvaldību uzņēmumi nedrīkst nodarboties ar komercdarbību! Bet kurš teica,ka tā būs KOMERCDARBĪBA? Valsts un pašvaldību uzņēmumiem jābūt BEZPEĻŅAS kapitālsabiedrībām,kas apgūst no valsts pārvaldes budžeta iedalītos līdzekļus,tātad,šie uzņēmumi nedrīkst būt biznesa struktūra,kas dzenas pēc maksimālas peļņas.
Kur tad ir tā problēma? Problēma ir tā,ka ne pašvaldības,ne centrālā valdība šādus uzņēmumus ne tikai neveido,bet cenšas iznīcināt jau esošos ,kas veiksmīgi strādā,un tagad situācija veidojas tāda,ka pašvaldība vai centrālā valdība valsts vārdā PĒRK attiecīgos pakalpojumus no biznesa struktūrām,kā ārpakalpojumus ,kas bez peļņas nestrādās, tāpēc šie pakalpojumi iznāk ļoti dārgi,jo tos jāapmaksā no nodokļu maksātāju naudas. Bet tas vēl nav viss,jo komersants ,kurš tagad noslēdzis līgumu ar pašvaldību un ieguvis atkritumu apsaimniekošanas tiesības vēlreiz slēdz līgumu tikai šoreiz ne ar pašvaldību,bet ar klientiem un rezultātā klients samaksā nodokli pašvaldībai un otru reizi par to pašu komersantam.
Šai problēmai ir vēl arī otrs ārkārtīgi svarīgs aspekts un proti - valsts un pašvaldību uzņēmumiem ne tikai jānodrošina lētus pakalpojumus iedzīvotājiem,bet arī JĀAKTIVIZĒ naudas iekšējo apgrozījumu konkŗētajā teritorijā,jo kā zinām,tad naudas iekšējam apgrozījumam ar pašražotām precēm un pakalpojumiem piemīt multiplikator efekts,kas ir kā ...dadzis acī globālistiem,tāpēc tie pieliks visas pūles,lai to nepieļautu! Turēsim acis vaļā!
11.septembris 2019, 17:33 Atbildēt