Komentāri / Policija: "Kritiskās masas" pasākums ir risks satiksmes drošībai
 

9 komentāri

ppiga
atkal Sorosa federastu performance
30.aprīlis, 18:04 Atbildēt
DDrošība
Piga, un Jūs? Izklausāties pēc totalitārisma vai sociālisma cienītājas (a),grupējot cilvēkus.Kuram būs dzīvot un kuram nē, Jūsuprāt?Varbūt jāsāk cienīt savi cilvēki.
1.maijs, 11:12 Atbildēt
nnu ja
Varbūt VP varēja nodrošināt policistus šo pasākuma dalībnieku drošībai. Policijai tomēr nav tikai jāsatraucas un jāaprēķina riskus.
30.aprīlis, 18:23 Atbildēt
NNēē
Policijai nav jāatvēl papildu darbs un resursi šādu te patvaļīgu haotisku braucēju drošībai. Policijai ir 1) jāpasargā pārējie satiksmes dalībnieku no šādas anarhijas sekām, lai neciestu neiesaistītas personas. Un policijai 2) stingri jāskatās, lai piefiksētu zaudējumus, ko citiem nodara šī haotiskā braukšana, un lai piedzītu zaudējumus. Bet par to, cik super komfortabli un droši ir barā braukt pa Rīgas ielām, policija jāatbrīvo no atbildības. Paši uzprasās, tad nu paši lai seko tam, lai nesaskrienas un nenokrīt.
30.aprīlis, 22:37 Atbildēt
SSorosa izcilība
ar velosipēdiem uz elli
1.maijs, 1:32 Atbildēt
jjohans
Tikt ar.galā ar šo nav tas pats, kas tiltu nobloķēt
1.maijs, 7:05 Atbildēt
RRipa
Kā tikt galā ar šāda pasākuma riskiem? Elementāri, Mendelson! Poliči stopē visus pēc kārtas un pārbauda velosipēdista apliecības (tiesības). Nav - sods, ir, bet pārkāpti satiksmes noteikumi - sods. Vēl pārbauda ričuka rāmja Nr., vai nav zagts. Radoši vajag pieiet šādiem pasākumiem, nevis žēloties avīzei.
1.maijs, 7:12 Atbildēt
DDrošība
O,runā PSRS sistēmas cilvēks-ar pātagu,tikai sist un tad lai rodas cieņa. Ceru,Jūs neesat un nekad nebūsiet pie teikšanas.Pilsēta pieder arī velobraucējiem nevis postpadomijā augušām paradigmām.
1.maijs, 11:07 Atbildēt
DDrošībai uz ceļa
BET.Policijai taisnība,taču jācīnās ar cēloņiem-RĪGĀ KATASTROFĀLI trūkst infrastruktūras. Atveriet acis,pamostieties kopā ar sabiedrību nevis pēc 5gadiem.
1.maijs, 11:04 Atbildēt