Festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” apmeklētājus aicina balsot par savu egli
 
©f64

Vēl līdz 13. janvārim Rīgā ir apskatāmi festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” vides objekti, bet jau tagad izvirzās vairākas egles, kuras par savām iemīļotākajām norāda festivāla apmeklētāji, balsojot tīmekļa vietnē www.eglufestivāls.lv. Balsojums turpināsies līdz pat festivāla noslēguma dienai.

Iedzīvotāju balsojuma rezultātā šobrīd priekšgalā izvirzījušies divi objekti: “Oparts”, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju, tā autors ir Toms Vītols, kā arī AS “Adam Bd” filiāles „Adam Decolight Latvia” veidotais “Svētku koks”.

“Festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” vides dizaina objektu autori arī šogad apliecina to, ka ir radoši un oriģināli, ka prot uz tradicionālām lietām paskatīties no cita skatupunkta. Festivāls jau devīto gadu stiprina leģendu par Rīgu kā pirmās rotātās Ziemassvētku egles mājvietu.

Šogad iedzīvotāju vērtējumam profesionāli mākslinieki, radošo industriju pārstāvji un Latvijas Mākslas akadēmijas studenti pilsētvidē piedāvā 38 vides dizaina objektus - egles, kas pārsteidz ar jaunām, brīžiem provocējošām idejām, izmantoto materiālu daudzveidību un oriģinālu risinājumu, radot pilsētā īpašu svētku noskaņu.

Ceļvedi festivāla apskatei iespēja atrast tīmekļa vietnē www.eglufestivals.lv, kā arī drukātā veidā Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros, Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālēs un tūrisma informācijas centros.

Balso par savu simpātiskāko “Ziemassvētku egļu ceļa” vides objektu līdz 13. janvārim!

Festivālu „Ziemassvētku egļu ceļš” atbalsta Rīgas dome, to organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju.