Rīt notiks vērienīgs skolēnu tirgošanās pasākums; iespējas tur sameklēt unikālas dāvanas
 
©F64

Rīt, 8. decembrī tirdzniecības centrā Domina Shopping notiks par ikgadējo pirmssvētku tradīciju kļuvušais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu vērienīgākais pasākums CITS BAZĀRS ziemā, kurā ar savām biznesa idejām un radīto produkciju apmeklētājus iepazīstinās un tirgosies skolēni no visas Latvijas. Šogad smelties iedvesmu orģinālām Ziemassvētku dāvanām un atrast sev noderīgas preces ikdienā piedāvās 170 skolēnu mācību uzņēmumi, kas sevi pierādījuši kā labākos 400 komandu konkurencē.

Visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja ne vien apskatīt, bet arī iegādāties jauniešu radītās preces astoņās preču kategorijās - “Pakalpojumi, izklaide”, “Apģērbi, aksesuāri”, “Skaistumkopšana, bižutērija”, “"Pārtika, preces virtuvei”, “Elektropreces, gaismas objekti”, “Suvenīri, dāvanas, sezonas preces”, “Spēles, preces bērniem”, “Interjera preces”. Būs apskatāmi un nopērkami daudzi interesanti un inovatīvi produkti, piemēram, dizaina estēti varēs papildināt virtuves piederumu komplektu ar mūžīgi aktuālā Kintsugi filosofijā darinātiem traukiem un kūku statīviem, tāpat arī varēs iegādāties lampas un skaļruņa apvienojumu organiskā stikla rāmī, kā arī Eiropā un Latvijā tik ļoti aktuālos plastmasas maisiņu aizstājējus, lieljaudas LED lampas un citas praktiskas un stilīgas prece

“CITS BAZĀRS ir lieliska iespēja jaunajiem uzņēmējiem satikt savu pircēju klātienē un saņemt tūlītēju atgriezenisko saiti par produktu no saviem klientiem, kas ļauj nākotnē darboties vēl veiksmīgāk un trāpīgāk. Pircējiem šī ir laba iespēja ieraudzīt un iegādāties inovatīvus, neredzētus un atšķirīgus produktus. Priecājos, ka arī šogad piedāvājums būs gana plašs un interesants. Jaunieši mūs noteikti spēs pārsteigt,” saka JA Latvia valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.

Skolēnu mācību uzņēmumu CITS BAZĀRS notiek Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, un to rīko Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia).

“LIAA priecājas darboties ideju vērtēšanā un kopīgā pasākuma organizēšanā, jo skaidri zina, ka šeit kuplā skaitā sanāk kopā topošie uzņēmēji - paši darbīgākie un uzņēmīgākie Latvijas jaunieši. Ticam, ka mūsu ieguldījums nesīs augļus tuvā nākotnē jo jaunie uzņēmēji ne tikai veidos savu biznesu, bet zinās, ka mēs esam labs un uzticams sadarbības partneris arī tālākā biznesa attīstībā”, saka Dace Dumbere-Bregže, LIAA vecākā projektu vadītāja.

Savukārt t/c Domina Shopping direktore Dita Bunce norāda, ka “Vēlme darboties, attīstīties un pierādīt sevi ir īpašības, kas ļauj panākt ieplānoto. Mums ir liels prieks jau 3. gadu uzņemt šādus apzinīgus un motivētus jauniešus pasākuma CITS BAZĀRS ietvaros. Atbalstot šos mērķtiecīgos jauniešus, mēs ne vien uzmundrinām viņus, bet arī iedrošinām turpināt iesākto, tāpēc mēs labprāt iesaistāmies arī kā žūrijas locekļi, klātienē vērtējot un pasniedzot balvas jauniešiem nominācijā “Labākais stends”.”

Interesenti aicināti novērtēt Latvijas skolēnu veikumu un iepirkties, apmeklējot pasākumu CITS BAZĀRS tirdzniecības centrā Domina Shopping (Ieriķu ielā 3, Rīgā) 8. decembrī no plkst. 11:00 līdz 18:00.

Pasākumā pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda jaunos uzņēmumus vērtēs un apbalvos septiņās nominācijās - Sociāli atbildīgs uzņēmums, Inovatīva biznesa ideja, Labākais stends, Labākā pārdošanas komanda, Komerciālākais produkts, Sociālo mediju komunikācija un Uz zināšanām balstīts produkts.