Noderīga informācija, ja vēlies Rīgā iziet auto tehnisko apskati!
 
©f64

Pilnveidojot klientu apkalpošanu un izvērtējot daudzu autovadītāju vēlmes, CSDD beidzot arī Latvijā lielākajā tehniskās apskates stacijā Rīgā, Antenas ielā 2, ievieš vēl nebijušu iespēju - elektroniski pierakstīties tehniskajai apskatei! Sākotnēji šis pakalpojums klientiem būs pieejams tikai svētdienās, taču CSDD vērtēs iespējas šo pakalpojumu ieviest arī pārējās dienās. Pierakstīties tehniskajai apskatei var CSDD e-pakalpojumos https://e.csdd.lv/tapier/.

Līdz ar to Antenas ielas 2 tehniskās apskates stacija, kas ir Baltijā lielākā, pievienojas to staciju sarakstam, kurā pieejams elektroniskais pieraksts.

Būtiski, ka šis pakalpojums autovadītājiem samazinās pavadīto laiku tehniskās apskates veikšanai. Klientam nepieciešams CSDD e-pakalpojumos pieteiktajā laikā ierasties uz tehnisko apskati un CSDD kasē saņemt kārtas numuriņu. Numuriņš ir jāsaņem arī gadījumā, ja e-pakalpojumos pirms tam būs veikti visi maksājumi par tehnisko apskati. Iepriekšējo pierakstu var veikt uz nākamo, kā arī turpmākajām svētdienām.

CSDD Antenas ielā 2 piedāvā veikt tehnisko apskati transportlīdzekļiem ar pilnu masu līdz 3500 kg arī svētdienās no plkst. 08.00 līdz plkst. 16.00. Lai paātrinātu tehniskās apskates procesu, ir iespējams jau savlaicīgi veikti visus maksājumu e.csdd.lv